Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunie projekti 2023/2024

PriecigsMinka

Resnā Žurka

Miss Lemon
Man ar apmēram tāpat. Tieši vakara sauli jūt, bet jā, vasarā tik karstu dienu ir maz.

PriecigsMinka
Biju ciemos vienā tādā jaunajā projektā. It kā jau forši - sporta laukums, kārtīgas stāvvietas - ērti. Un tad koplietošanas grili ar nojumēm un blakus 1. stāva dzīvoklis ar terasi. Tāds jauks vasaras vakars un tev turpat pie loga kāds no kaimiņiem tusējas. Ja mājas otrā pusē, tad, protams, ir pavisam savādāk. Ābeļziedu kontekstā man izskatās, ka tur stadiona virziens 1. stāvā kāreiz varētu būt privātāks, bet arī lielāks risks, ka tumšāk. Gaišākie tur ir gala dzīvokļi, bet 1. mājai tas sanāk uz stāvvietu.

Ne jau tāpat vien 1. stāvā vērtība ir 10 % mazāka kā tieši tādam pašam augstākos stāvos.

Pēc stāvu plāna izskatās, ka 2. mājas 1. dzīvoklis ir tāds maizais ar puslīdz privātu terasi, otrā pusē uz ielas pusi, bet nu tur nav rajons ar intensīvu gājēju plūsmu, varbūt nav tik traki.

Šodien bija darīšanas Ropažu ielā, paskatījos garāmbraucot to Bonavas projektu. Pa gabalu izskatās pat tīri ok, vieta arī nav slikta. Mājas ir nost no ielas, otrā pusē dzelzceļš, bet aī ne blakus.


JanisB
Ar mēru, visu ar mēru. Logus uz 100% dienvidiem, manuprāt, nevienam negribētos un pat ienaidniekam nenovēlētu. Ja par stūri vs vidusdzīvokli, tad starpība ir 2-3 grādi. Ok, ja apkure lēta un kvadrāti maz. Bet pie resursu krīzes kā pagaišgad +- vidēji statistiskam 80kv m trijniekam piesildīt trīs grādus var nebūt nemaz tik nenozīmīgs cipars.
Un nevienā no saulainajien un siltajiem dzīvokļiem nav pat bijusi vēlme likt kondicionieri. Cik ir to karsto dienu Latvijā, 3-5 reizi pa 2-3 gadiem?

Papildināts 06.10.2023 19:19:

Resnā Žurka
Es noskatīju vienu pat tīri labu tur. Problēma tāda, ka tur saprojektēts kā vecajos laikos ar logiem uz abām pusēm, tad nu dzīvokļi bezjēdzīgi... Tas, ko noskatīju, ir stūris, bet plānojums vs pāris grādi, tad tomēr plānojums.

Papildināts 06.10.2023 19:29:

https://www.bonava.lv/dzivokli/riga/teika/ropazu-iela/ropazu-k2/ropau-iela-16a---03#documents

Man ir ļoti būtiski,lai dzīvoklis ir saulains,tapēc paņēmām saules pusē. Un mums būs stūra,jaunajā projektā nedomāju,ka tā ir problēma.

Par tiem stāviem... sākumā rezervējām pirmo stāvu,bet kaut kā pārdomājām un bija iespēja samainīt. Bet zemu stāvu gribēju bērna dēļ, tad nu otrais būs tāds vidusceļš.

Resnā Žurka

eseni
Kur ir atškirība un kāda nozīme tam, vai logi tikai uz vienu pusi?

Tuvāk kvadrātam vieglāk sienas bīdīt, bet citādi kāda tam nozīme?


Samael

Ja logi uz 2 vai vairāk pusēm, manuprāt, tas ir tikai labi - bilde aiz loga atšķiras, var acis priecēt ar dažādām ainavām, saule iespīd tad šeit, tad tur.


Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

gaura

Ko sakāt par Tekstilianu Torņakalnā?

gaura
Tekstiliana ir tas gadījums, kad ēka ir nu ļoti tuvu pie ielas plus tā ir bruģēta iela ar diezgan dzīvu satiksmi. Nobrīnījos par to. Kā arī man radījas aizdomas, ka viņi to projektu tik ilgi būvē, pa starpām viens attīstītājs nobankrotēja. Un vēl tur ēku kompleksā ietilpst dienesta dzīvokļu vai istabu māja, precīzi neatceros, bet nu kaut kas dīvains.

Resnā Žurka
Bet protams, ka uz divām pusēm logi ir forši, bet konkrēti Ropažu ielas mājām tie dzīvokļi ir šauri un gari. Pie tam ar šādam plānojumam klasisko defektu, kas saucās " a ņikupitj bi nam koridor" jeb nesaprātīgs dārgo kv m izlietojums.

Papildināts 07.10.2023 19:01:

Papildināts 07.10.2023 19:09:

8kv m gaitenis ir vesela halle! Savukārt bērnistabā ~1,5kv m ir pilnīgi nekā neizmantojama platība. Vecāku istabā tie jau ir ~2,5 neizmantojami. Kopā 4. Viena kv m cena ir 2,5k. Un ja no kopējiem 63kv m paņemam nost divus sanmezglus, lielo halli un nelietderīgo platību, pāri paliek virtuves stūrītis un mazas istabiņas...

eseni
Tevis ieliktais plānojums ir izcili ergonomisks un ērts, turklāt dzīvoklī rada arī plašuma sajūtu, lai gan tīri pēc kvadrātmetriem tas ir ļoti mazs.


Lauku puķe
18% telpas ir gaitenis! Tā nav ergonomika, tas ir ārprāts...

Papildināts 07.10.2023 20:54:

Rekur ssā teijnieku izīrē otrajā mājā... ergonomika vnk plūst no visiem pakšiem

Papildināts 07.10.2023 20:56:

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/teika/cbpffj.html
te var visas telpas apskatīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437723