Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunie projekti 2023/2024

PriecigsMinka

Amelija_Keita
Reizi sešos mēnešos jāmaina.

Papildināts 11.10.2023 12:52:

nikii
Man liekas, ka Merks Viesturdārzā šobrīd tieši šitādus arī liek. Būs jāpapēta, varbūt otrā mājā varēs dabiskos pret šitādiem nomainīt. Galvenais, ka caurumi ir! Jo, ja caurumi nav, tās izmaiņas fasādē ar visiem mājas iedzīvotājiem jāsaskaņo... labākajā gadījumā. Sliktākajā būs vēl arī ar būvvaldi jāpacīnās.


Otro gadu dzīvoju Bonava dzīvoklī bez rekuperācijas, bet ar dabīgās gaisa pieplūdes šahtām. Tvaika nosūcējs ''aiziet sienā''. Apkures sezonā ik pa laikam atveru logu. Lielākais apkures rēķins par mēnesi ~40 EUR (60 m2). Dzīvoklī monitorēju gaisa kvalitāti - naktīs turās ap 800 ppm.

Ja vecs projekts, tad saprotams, bet mūsdienās celt jauno projektu bez šahtas, kur novadīt tvaika nosūcēja savākto, ir nenopietni.

Sveiki! Vai ir kāds, kas dzīvo YIT projektā? Gribētu dzirdēt atsauksmes, jo ir noskatīts viens no viņu projektiem Āgenskalnā "Mārpagalmi".

puku_princese

Juglas ielā pretī Sāgai ir jaunie projekti, tādas gaiši zaļas četrstāvu mājas. Kāda zina, kas tas par projektu - kā saucas un kāda tur sanāk adrese? Skatos ss un netieku gudra. Tā ir Kaivas iela 31?


Jasmiins

puku_princese
Jaunbiķeri?

puku_princese
Burtiski 1min ieiet kadastrs.lv un paskatīties precīzes adreses: Kaivas iela 29, 31, 33 (un entie korpusi dažādām mājām).

puku_princese

Jasmiins
JanisB
Paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437723