Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jumta kvadratūras aprēķins maksājot meistariem

jakobe

jakobe

Labdien!

Interesē no pieredzes- kā jūs esat rēķinājuši jumta kvadratūru maiņas gadījumā meistariem - pēc faktiskā aprēķina vai pēc pasūtīta jumta daudzuma m2( kas ir vairāk, jo parasti ir jumtam atgriezumi)

Piemēram uzmērīts 150 m2, pēc pavadzīmes pasūtīti 165m2. Meistars prasa 20 eur par kvadrātmetru. Un saka, ka jāmaksā pēc pasūtītā daudzumsl, argumentējot, ka jumts jāpiegriež utt. Interesē jusu pieredze. Vai tomēr grib mani apčakarēt


Spoks

vispār jau, jumts no jumta atšķiras

bet parasti jau cenu rēķina pēc esošās kvadratūras, es kā meistars jau varu jumta segumu 3reiz vairāk pasūtīt un pārpalikumu savākt un uzlikt citam

Papildināts 06.10.2023 23:45:

un kas Tev daļas gar citu pieredzi Liela meitene, kā gribi, tā dari

Par darbu jānodrošinās pēc faktiskā jumta platības, bet par materiāliem parasti norēķins ir par pasūtīto apjomu ar atgriezumiem un palīgmateriāliem.

Ja vien neesat vienojušies citādāk. Te ir jāsaprot, ka ir nepieciešamie atgriezumi, bez kuriem tāpat jumtu izbūvēt nebūtu iespējams, piemēram, loksnes platums, 915mm, daļa aiziet pārlaidās un pēdējai loksnei jānogriež 30cm nost. Bet jāpasūta lielāks apjoms, ne kā faktiski ir.

Papildināts 07.10.2023 19:44:

Jānorēķinās tas bija

jakobe
Mes nezinam tavu jumtu. Var rekinat dazadi, vai nu pec realas kvadraturas un papildus pierekinat par iestradem

Papildināts 16.10.2023 08:00:

Tas butu pareizak, vai letak nezinu...jo sarezgitaks jumts, jo dargakas iestrades, tas kogiski, jo taisnos gabalus var salikt pa dienu lielu kvadraturu, bet iestradem var aiziet dienas.

Papildināts 16.10.2023 08:02:

No sarezgitaks jumts, ar izbuvem utml., jo vairak atgriezumu, bet ari atkarajas no materiala, piem., materialu ir japerk loksnes un pardevejs pardod veselas loksnes.


jakobe
Ja vel ir aktuāli - rēķina pēc jumta faktiskās kvadratūras, jo kopējais darbs ietver tieši šos m2. Kopējo pakalpojuma summu būvniecībā veido materiāli (nopirktie 165 m2), mehānismi jeb nepieciešamā tehnika, ja tāda ir un darbs. Darbu rēķina 150 m2 apjomam.

pelēkais nezvērs

Meistars prasa 20 eur par kvadrātmetru. Un saka, ka jāmaksā pēc pasūtītā daudzumsl, argumentējot, ka jumts jāpiegriež utt. Interesē jusu pieredze. Vai tomēr grib mani apčakarēt.

Ir gan mūdzis. Skaidrs, ka grib apčakarēt. Ja savādāk nevar, tad šādi, vai arī - papildus vēl par šo.
Vienmēr būs jāpiegriež. Ja jumts ir sarežģītas formas, tad arī izcenojums par m2 būs augstāks. Tas, protams, ir jāpamato. Tas, ka gribas vairāk nopelnīt, nav nekāds arguments. Tad uzreiz prasās salīdzināt ar citu meistaru prasīto, un ne to 20 €, bet gan darba izmaksas par gatavā jumta m2. Šinī gadījumā tas iznāks jau 22 €/m2, nevis 20.
Tagad modē jau ir cits piegājiens - atnāk "meistars", paskatās, iebāž pirkstu mutē, pagroza gaisā un nosauc gala summu apaļos tūkstošos. Izcenojumu par m2 nosaukt atsakās, jo negrib, lai šo salīdzina ar citiem, vienīgais arguments ir "visi tā ņem" un kaut kādu mistisku "papildus darbu" pieminēšana. Ja pats izdali uz jumta platību, tad var sanākt visi 25 vai pat 30 €/m2.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..     

pelēkais nezvērs
Vnm ir iespeja likt pasam , kaut ari valstviri strada pie ta, lai pats to nevaretu darit.

Bez darba un materialiem, ka jau te mineja ir ar mehanismi un to amortizacija, jo jumtu bez instrumentiem neuzliksi. Vnm ir iespeja nemt uznemumu ar visiem.izcenojumiem un nomaksatiem nodokliem, bet to privatie negrib, gribas ietaupit...

Deizy

15 m materiali "pa virsu"uz šādu apjomu neliekas milzu pārtēriņs.


Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Namejs

Meistars prasa 20 eur par kvadrātmetru. Un saka, ka jāmaksā pēc pasūtītā daudzums
katrs darījums ir iesaistīto pušu vienošanās. V-i-e-n-o-š-a-n-ā-s.

Maksā pēc jumta platības, maksā pēc materiāla, maksā par komplektu, maksā par dienām. Kā vienojas.Marquise

Konkretais meistars sava darba cenu rekina taa. Var jau to konkreta meistara aprekinato summu izdalit ar gatavaa jumta platibu, ja tev taa labpatik, lai vari saprast, cik tad viens jumta kvadratmetrs izmaksa. Bet cik gars tik plats un summa nemainas, jo tas ir konkreta meistara izcenojums. Atliek piekrist vai meklet citu, kurs sola izdarit letak..
Es rekinu darbu par gatava jumta platibu, bet papildus rekinu katru pieslegumu uz m (vejdelus, vejmalas, sateces, kores, dumenu apdares, lasenus utt.).


Fake it till You make it!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437783