Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Īpašuma iegàde

Kapecite

īrējam màju, paralēli pētam sludinājumus mājas iegādei. Jautājums- vai cena kritīsies tuvāko gadu laikā? Meklējam līdz 180 m2 Rīgas rajona robežās.


nikii

Ja gribi tiešām nopirkt pa iespējami zemāko cenu, tad pērciet to krīzes laikā.


ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Kapecite
Ja māju pērc dzīvošanai, tad pērc, kolīdz atrodi tādu, kas atbilst tavām vajadzībām.

Krīzi un cenu kritumu var gaidīt tikai un vienīgi tie, kuriem ir sava nauda. Rēķinies, ka krīzes laikā kredītu saņemt ir praktiski neiespējami, kas ir faktiskais iemesls, kāpēc NĪ cenas tad iet uz leju.

MazaisMurmulis

Kapecite
Rīgas rajona robežas ir visai "stiepts" jēdziens. Daža vieta ārpus Rīgas rajona nodrošina labāku un ērtāku satiksmi ar Rīgu ( + vietējo infrastruktūru: bd, skolas utt). Mājai "pa lēto" labā vietā īsti neticu, kritums jau ir ( un varbūt būs vēl) palietotiem īpašumiem nomalēs, dārziņos utt.


Labam mājām un laba vieta nekas nekritīsies .
jo vietas vairāk labas nepaliek, un jēdzīgu māju arī ne.

Dzeltenacielava

Cenas varētu krist neracionāli lielām mājām tālu no jēdzīgas infrastruktūras - visādos a la kooperatīvos, pļavās, grunteņu malās, kur apdzīvota vieta nekad nav īsti bijusi. Puspabeigti un sasprāguši mūrējumi, visādas nepareizi uzbūvētas un mitras karkasnieces. Ja māja būs adekvātā izmērā, sausa, izsauļota un pie transporta (ne jau 2x dienā autobusa), cena nekritīs. Ja būs ļoti paba vieta, cena būs augsta dēļ zemes. Tad nopirks arī trekno gadu lipinājumus.

Piparlapa

Nav jau vispār viegli atrast ko pirkt, kas patīk, atbilst prasībām, labā vietā. Ja tāds īpašums atrodas, tad jāķer ciet, nevis jācer, ka pēc pāris gadiem kas tāds būs pieejams pāris tūkstošus lētāk.

Šobrīd tirgū tik daudz māju kā nekad. Nedomāju, ka būs vēl labāki laiki pircējiem, ja tagad patīk un vari atļauties, es ņemtu. Es to kā regulāra ss skatītāja, jo ilgi meklējām sev māju un tagad vnk palicis ieradums skatīties ssā.

Nu nekritīs cenas. Viņas varbūt piebremzēs ar kāpumu (tas jau ir noticis), bet ne kritīs.


skatam ss nu nekas isti nepatik

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437797