Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdību komlikācijas

Anita120

Situācija tāda,kad pēdējās dzemdības bija ātras un bērns piedzima mājās,atbrauca ātrā palīdziba un ievadija zāles(špices veidā),lai novērstu asiņošanu nu ok zināma lieta,bet tad nebija vēl placenta iznākusi arā.

nonākot slimnīcā ārsti lamāja sievieti kas strādaja uz ātrajiem kad nekad dzīve nedod zāles pirms nav piedzimusi placenta.

tad bija veiksimi placenta iznāca bet tagat nevaru palikt stāvokli kaut gan pirms tam problemu nebija gribēju jautāt viedokli vai tā var būt vaina no dzemdibam?

prasiju šo ginekologam viņa neko netbildēja īsti.


Sharliina

Anita120
Cik ilgs laiks pagājis no dzemdībām un cik ilgi mēģinat palikt stāvoklī. Var būt par iemeslu var arī nebūt. Ieteiktu aiziet pie vēl kāda speciālista. Jāsaprot, ka ne vienmēr būs hops un stāvoklī. Palasi šeit pieredzes. Viens var pirmajā ciklā cits pēc gada. Cits gaida gadiem un tad dzimst viens pēc otra. To faktoru ir nenormāli daudz.

Ir jau vairāki bērni un viens pēc otra.

10menēši pēc dzemdībam

Faria

Anita120
Cikls jau atsācies? Vēl baro bērniņu?


Sharliina

Anita120
Cik pa šiem mēnešiem cikli bijuši. Cik no tiem mēģinat ieņemt mazuli, vai cikls regulārs. Tas, ka vairāki bērni viens pēc otra noteikti novājina organismu. Pēc dotajiem rādītājiem tas laiks vēl nav tik ilgs, kuru mēģinat. Aizejot uz usg lai paskatās kā izskatās dzemde vai viss izskatās ok.

Varbūt tā ir vienkārši zīme no augšas, ka vajag iepauzēt ar bērnu radīšanu un vairāk laiku izbaudīt ar jau esošajiem vairākiem bērniem. Jaunākajam ir TIKAI 10 mēneši, bet jūs jau labu laiku netiekat pie nākamā?

Pēc visām dzemdībām cikls ir palicis ātri regulārs 28dienas nav bijušas problēmas pēc šīm dzemdībām 24,25dienas 8mēnešus nav regulārs.

nē nebaroju ar krūti man sāk rasties aizdomas,kad viss šitajs ir dēļ tām zālem,jo slimnīca ļoti lamajā ātro palīdzibu,ja placenta nepiedzimtu sekas var būt bēdigas.

Sharliina

Anita120
Jā protams dzemdības var šo ietekmēt, es to neapšaubu. Pie neregulāra cikla ir grūtāk trāpīt ovulāciju. Bet jāsaprot arī, ka cik sapratu vismaz trīs bērni pēc kārtas praktiski bez pauzes ir nenormāla slodze organismam, kas arī šo var radīt. Stress, nogurums un viss pārējais. Kā jau minēju, aizej pie kāda cita speciālista. Mēs nevaram forumā atbildēt, kas tev darās dzemdē un kas tās par zālēm un vai konkrēti tev tas ko ietekmēja. Es tikai gribu teikt, ka nu ne vienmēr tie bērni tā uz vienu hops un ir. Cik mēnešus no tiem astoņiem jūs neizsargājaties. Cik tev dienas skaitās neregulārs. Dažu dienu nobīde vai reāli gari cikli? Te vajag kārtīgu vizīti pie ieinteresēta ginekologa par visu, ir daudz nezināmo mums vērtēt, kas un kā.

Chicago

Domāju, ka šajā gadījumā satraukties par neauglību pāragri.


Varbūt ļauj organismam atkopties? Vairākas grūtniecības un dzmedības pēc kārtas ir ļoti liela slodze. Pie šādas situācijas par neauglību runāt ir tiešām komiski.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437813