Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdību komlikācijas

Anita120

deleyla

Kad organisms ir stresa un grutniecibas viena pēc otras tādas ir,tad arī stāvoklī palikt grūti.aizsargmehanisms


ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!


Anita120
Tā diez vai var būt vaina no pēcdzemdību manipulācijâm.

Es arī ieteiktu atļaut savām organismam atpūsties un nostiprināties kādus gadus 2, nevis uzreiz mesties jaunās grūtniecībás, jo sevišķi, ja bija tik ātri pavērsieni dzemdību laikā un asiņošana, kuru ambulancei vajadzēja apturēt. Neriskējiet ar savu dzīvību.

OdzinaPodzina567

Anita120
Neesmu protams ārste bet manuprāt zālēm tām vairs nekāds sakars nav ar esošo situāciju. Nedrīkstēja vadīt zāles jo jālauj placentai piedzimt un tiešām ja palcentu atstāj iekšā var būt pat letāls iznākums mātei. Tev placenta ir iznākusi tātad viss projehali jau tās zāles. Jāiet pie reproduktologa un jāizmeklējas kas par iemeslu. Es gan teiktu ka pārāk sasteigts te viss nevajag tik ātri pārslogot atkal organismu. Palasi par to cik ilgi atkopjas sirds un asinsvadu veselība pēc grūtniecības. Tie veselai sievietei ir 2 gadi nevis 10 mēneši. Un galvenais pajautā sev vai tiešām tiksi ar visiem bērniem galā veidojot kvalitatīvas attiecības ar katru nevis mehāniski apkopjot?

Faria

24-25 dienas ir īss cikls. Te jau jautājums, vai ovulācija nenotiek tajā laikā, kad mēnešreizu beigas. Ja tā ir, tad uz to trāpīt ir grūti. Bet es piekrītu pārējām komentētājām. Ja mazuļi vismaz 3 rindā, tad organisms var būt prasti saguris un izpumpēts, tāpēc nemaz neraujas uz jaunu grūtniecību.


Sharliina

Faria
25 dienas jau nav traki īss. Teorētiski tikai 3 dienas īsāks par standartu. Ov varētu tad ap 11.-12.cd. vēl protams faktors cik aktīva ir dzimumdzīve ar kādiem trīs bērniņiem un tik mazā vecumā.

laa4ukinjsh

Anita120
Tās zāles , kas tika ielaistas mājās, ko ielaida ātrie. Viņi visu izdarīja pareizi.

Papildināts 11.02.2024 10:40:

Anita120
Tās zāles , kas tika ielaistas mājās, ko ielaida ātrie. Viņi visu izdarīja pareizi. Organisms drīzāk noteikti nav atkopies no iepriekš. grūtniecībām. Ļaujiet organismam atkopties, un tad varat plānot bērniņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437813