Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

Suslix

Paldies, pārsteidzoši labi. Nevarētu teikt, ka ir baigās sāpes, vairāk spiež. Nelabas dūšas, vemšanas arī nav. Tūska ir, bet pēc operācijas dienas minimāli palielinājusies.

Ļoti piekūst mugura, tā gan sāp man neatļāva gulēt uz sāniem, tikai uz muguras. No guļus stāvokļa gan grūti pašai piecelties, tāpēc palīdz vīrs.

Papildināts 12.10.2023 15:56:

Man rīt pārsiešana, bet baidos pati darīt braukšu uz klīniku pie māsiņām.

CaalisCaalis

electrra
Kapēc nevari uz sāniem gulēt? Cik zinu tad nevar, ja ir lāsīšu implanti.

un jā, man arī mugura traki sāpēja kādas divas nedēļas

CaalisCaalis

Man arī ir lāsīšu

CaalisCaalis

Jautājums- vai tā var būt, ka implants, kurš palikts zem muskuļa, iznāk virs muskuļa?

Man ir tāda sajūta (arī vizuāli), ka viens implants stāv savādāk kā otrs un tieši dekolte zonā. Stāv augstāk un viņu var labāk sataustīt.

Vizīte pie dakteres nākošnedēļ.

CaalisCaalis
Ir dzirdēts, ka implants izslīd no vietas. Bet varbūt neizdari pāragrus secinājumus, pacietīgi gaidi vizīti. Kad Tev vizīte? Arī pie dr.Lāces? Man pirmdien 11:00. Varbūt saskriesimies

CaalisCaalis
Cik Tev ir laiks kopš op? es gan nezinu, bet ja ir kompresijas krūšturis, vai tas vispār iespējams..

Eileili

CaalisCaalis
Nedomāju, ka tas ir fiziski iespējams.
Redzēju, ka pieminēta izslīdēšana, bet nu tas nav tā, ka pēkšņi nez kur aizslīd virs muskuļa. Nav jau tā, tur visur brīva "telpa". Izslīdēšana ar parasti notiek, ja kabata izstaipās, vai kā tamlīdzīgi

Papildināts 13.10.2023 12:32:

CaalisCaalis
Tas kurš stāv augstāk nav tā kā cietāks?

Man pikants jautājums. Cik ātri pēc operācijas intīmās attiecības kļūst priecīgākas?

Man šodien 4.diena un lielākā bauda, ja viegli 'pakasa' krūtis

Papildināts 13.10.2023 19:22:

Bet, ja nopietni, domāju tad, kad psiholoģiski nebaidies izdarīt kaut ko kaitējošu krūtīm.

Sveikas.

Man šodien pilna galva un jautājumiem. Es te svārstos vai operēties Norvēģijā vai Latvijā pie Vērdiņa, citīgi gan lasu šeit un gaidu, kad meitenes rakstīs ko labu par viņu ( esmu uz mazām krūtīm orientēta)

Biju Norgē pie diviem speciālistiem uz konsultāciju. Viens saka, ka krūtis noslīdējuša, vajag implantu 320 + pacelšana un būs labi ( ārsts neatstāja tādu siltu sajūtu )

Savukārt šodien biju pie ļoti jauka, pieredzējuša savā sfērā speciālista, kurš kārtīgi samērīja, sazīmēja mani un saka, ka ir nesimetrija ( 2 cm ) un vienai krūtij būtu gan ar implantu, bet otra ir uz robežas. Viņš izstāstīja visus riskus par rētām pēc pacelšanas, krūšgaliem ( neapaseņojas, var atteikties utt ) un mērot saka, ka 260 - 290 vajadzētu.

Un tagad esmu apstūlbusi. Vai nesanāktu beigās divas operacijas, ja nebūtu apmierināta tikai ar implantiem .

Varbūt šeit ir kādai lidzīgs gadījums.

Vai tikai ar implantu var izglābt situāciju !?

Laikam vajag 3šo ārstu, lai saprastu vēl labāk.

Jānoskaidro, vai var ar video konsultāciju pie Vērdiņa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823