Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

CabaB

man tikko bija operācija pie Vērdiņa, bet pagaidām grūti kaut ko teikt. Komunikācija, attieksme, izskaidrošana, tas viss mani arī viņā piesaistīja (biju konsultācijā pie 3 ārstiem). Par rezultātu vēl neko nevaru teikt, jo tikai 4.diena, bet pagaidām man patīk, ceru tā arī paliks Man gan ir pats vienkāršākais variants, palielināšana ar nelieliem implantiem -275cc

Tavā gadījumā, ieteiktu tomēr vēl ar kādu ārstu dzīvē aprunāties. Video konsultācija varētu būt lietderīga, ja tā ir 2. pie tā paša ārsta, kad atlicis izrunāt kādus papildus jautājumus.

Suslix

CabaB

Mans gadījums, plus man arī viena krūts labi lielāka par otru man arī ir šis uz robežas variants. Dakteris saka, ka ar dažādu izmēru implantiem būs līdzēts. Bet tur ar video vien nepietiks. Jo dakterim jāredz, jāizmēra, jāsaprot, ar ko darīšana.

Meitenes, cik ilgi pēc op nevar celt rokas uz augšu vai nest smagumus? Pirmais mēnesis viss ir miera režīmā vai tomēr tās pirmās 2 ned striktais? Es nevaru atcerēties vairs.. Saprotams, ka tas no pašas sajūtām un atlabšanas arī atkarīgs.

Sveikas! Pirmdien būs pagājusi nedēļa kopš korekcijas vienai krūtij, Feldmanis teica, ka nav jēgas braukt uz Rīgu, jo man ir uzsūcošās šuves. Teica, lai pati nogriežu diegu galus, un viss. Pati tiešām to nedarīšu, jo bail, ka ielaidīšu kādu infekciju, bet kas notiek ar plāksteriem pēc nedēļas? Iepriekšējā reizē 2 nedēļas nostaigāju bez dušas, jo nebija sadzijis, pati nekādus plāksterus nemainīju. Bet kāda ir ierastā prakse? Pēc nedēļas izņem šuves, lielo plāksteri ņem nost, tos savelkošos atstāj? Katru vakaru jāmaina?

CaalisCaalis

Twina12
Jaunnedēļ būs divi mēneši kopš operācijas.

Papildināts 13.10.2023 22:45:

Eileili
Jā, ir nedaudz cietāks. Tāda sajūta, ka tur ir implanta apakšējais "stūris". Ka implants stāvētu nevis plakani klāt, bet kādos 30 grādos un tā "kante" būtu uz augšu. Cerams var saprast manu domu

Papildināts 13.10.2023 22:49:

Suslix
Man arī bija viena lielāka par otru. Ielina 300 un 320 cc, bet tik un tā tā lielākā ir lielāka. Laikam vajadzēja lielāji cc starpību.

Papildināts 13.10.2023 22:50:

Twina12
Pirmo mēnesi nevar. Pēc mēneša jau var visu izņemot īpaši kačāt krūšu muskulatūru. To pēc trim mēnešiem. Tā man teica

Papildināts 13.10.2023 22:53:

Lietotaja123
Jā. Lielos plāksterus noņem un savelkošos atstāj. Tie vai nu paši nokrīt vai jānoņem pēc nedēļas. Stripi man jāmaina nebija pašai.

Suslix

CaalisCaalis

Man iet runa par 400-425 un 340-360. Diezgan liela cc starpība manuprāt, bet dr gan jau zina,ko iesaka. Operācijas laikā gan arī viss var mainīties

Suslix

Es vakar uzņēmu bildi, kur esmu ar visiem izmēriem sazīmēta un aprakstīta. Katram dakterim jau sava taktika, bet pajautāt jau varu.

Šajā apgabalā, kur dzīvoju nav citu ārstu.

Eileili

CaalisCaalis
Nevēlos biedēt, bet izklausās pēc kapsulas kontraktūras.

Papildināts 14.10.2023 11:01:

Suslix
Patiesībā nemaz tik liela starpība nav. Izklausās daudz, bet uz visa implanta fona nekas nav. Blakus noliekot, baigi neiedziļinoties, nemaz starpību nepamanītu

duxite

Sveikas! Es tuvojos savai 3šajai nedēļai atlabšanas procesā. Labā krūts pamazām mīkstinās un kopumā izskatās ''labāka'', kreisā ir lielāka, cietāka un nepatīk apakša jo joprojām nav gluda, bet pa vidu ielokas kur rēta.

Bet pagaidām man rezultāts ļoti nepatīk Viens ir krūšu gali - no līdzšinājās vidus pozīcijas tie ir pabīdijušies uz sāniem. Visvairāk man nepatīk, ka krūšu gali skatās uz sāniem un arī viss apjoms tā kā uz padusēm, bet pa vidu ir diezgan tukša sajūta. Nezinu vai man viss notiek vienkārši lēnām vai tas velk uz kko neforšu, bet nu jāvēro. Diskomforts mazinās ar katru dienu - jūtīgs paliek viss pa naktīm, bet man parasti naktīs sakāpj tūska.

Apsveru šovakar atļauties glāzi vīna

Meitenes, kā jums bija ar atlabšanu? Man šodien 5.diena, krūtis niez un nedaudz tā kā dursta. Tas norm?

duxite

Man pa nakti arī tūska ļoti kāpj. Tikko pieceļoties, liekas uzsprāgs, bet pastaigājot paliek daudz vieglāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823