Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

CaalisCaalis
Paldies!

Papildināts 14.11.2023 22:02:

CaalisCaalis
Kaut kur pazuda mans teksts. Man bija pacelšana (enkurs) + implanti 275 cc. Nevēlējos loti lielas, jo pati jau pirms nēsāju B/C krūšturi.

Papildināts 14.11.2023 22:05:

CaalisCaalis

Mambaa
Super! Manuprāt ideāls tilpums (es arī gribēju tādu, bet man nevarēja tik "mazu" ielikt).
Esi bez lentas? Tad nav zem muskuļa ja?

CaalisCaalis
A kā tā nevarēja? Esmu ar lentu, man ir zem muskuļa. Šo bildi paspēju uztaisīt uzreiz pēc operācijas, kamēr krūšturi vēl neuzvilka ) šī nakts gan nezinu kā paies , man personîgi pēc narkozes vispār nenāk miegs

Mambaa
Forši, ka vēl kāda Vērdiņa meitene, pasekošu kā Tev ies tālāk. Man šodien konsultācija pie viņa, kaut op datums jau ir noteikts. Ta ka šodien noteikti izlemsim kādu implantu utt

pukupeka

Mambaa electrra

Nosūtīju jums e-pastā pieeju uz telegram čatu

DzeinaT

pukupeka Vai varu, lūdzu, saņemt piekļuvi Telegram čatam? Esmu jau te pasen

pukupeka
Cau! Var lūdzu arī man?

Mambaa
Man ari būs 275 cc pie Verdina Aiwa

CabaB
Forši, tikai implanti vai arī pacelšana? Es arī biju Aiwā. Ar visu biju ļoti apmierināta. Par rezultātu vēl nevar spriest, šodien bija pirmā pārsiešana, šobrīd protams viss vēl traki izskatās, bet izmērs un forma man jau tagad patīk. Par rētām vēl neko nevaru pateikt.

Mambaa
Man gan pacelšana, gan implants. Liekas mums līdzīgi gadījumi, man sākuma kapitāls liekas mazāks tikai.

Nedaudz bail vai 275 nebūs par mazu, bet dakteris teica, ja ņemsim nākošo,tad es glāzīti uz krūtīm varēšu uzlikt ko man galīgi negribas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823