Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

pukupeka

DzeinaT
Nosūtīju Tev e-pastā saiti uz Telegram čatu

strawberry_
Tev es jau 10.novembrī nosūtīju saiti e-pastā

Sveikas.

Man sāk parādīties tādas kā krokas krūšu daļā kas ir tuvāk vidus līnijai (iekšpusē). Kāda ir saskārusies ar kautko tādu?

Papildināts 23.11.2023 10:42:

Man 7 nedēļas

CaalisCaalis

CibaCiba
Tā kā ādas krokas? No tā, ka krūtis sēžās āda pastiepusies līdzi?

CaalisCaalis
Es nezinu vai tā ir āda, vai implants sakrokojies. Bet man vienai jau mēnesi atpakaļ sāka parādīties, tagad arī otrai.

Kā Tev ar to vienu krūti, ar kuru nebiji apmierināta?

Sveikas, meitenes!

Krūtis taisīju vēl pie neminētās Martas Taurītes, tagad jau apaļi 3 mēneši. Tā kā mans starta kapitāls bija patiešām niecīgs un knaps A, gribēju kaut ko kuplāku, likām 350 cc. Un esmu dikti apmierināta, krūtis nu jau diezgan dabīgas un mīkstas, kā arī nekas neizskatās pārspīlēts. Katrā ziņā esmu gandarīta un tās sāpes un viss pēcoperācijas periods ir bijis tā vērts.

CaalisCaalis

CibaCiba
Man liekas, ka implants tā nevar sakrokoties. Visdrīzāk āda. Bet, ja Tevi tas neapmierina, tad sazinies ar doku

Papildināts 23.11.2023 18:21:

CibaCiba
Paldies par apvaicāšanos. Tagad skaņojam datumu korekcijai. Koriģēs oreolu lai likvidētu to spico formu. Bet tas izlabos tikai to formu. Tāpat tā krūts ir augstāka par otru un tāpat kāpj pāri krūšturim. Man tas ļoooti besī, bet daktere saka, ka neko nevar darīt, jo man tur apakšā ir ribas izvirzījums, kas implantu pavirza uz augšu. Stulbi, ka sakrīt tieši, ka tā krūts arī ir tā augstākā, jo tad viņa gan ir augstāk gan vairāk uz āru dēļ ribas

pukupeka

CibaCiba
implants var taisīt krokas, to sauc par rippling, pameklē internetā "breast implant rippling". Tas parasti rodas, ja āda ir plāna. Man arī tāds ir, ja saliecos uz sānu, bet par to neuztraucos.

pukupeka
Njā, neizklausās ka krokas pašas pazudīs ... Man pat neliecoties krokas var pamanīt, izteiktāk redzamas kad krūšturis nav un kad noliecās uz priekšu ... Jā, man āda plāna bet audu pietiekoši. Varbūt jāliek zem muskuļa, vai jāmaina novietojums ...

Pirmdien 2 mēnešu apskate, redzēs ko teiks. Otru operāciju tik ļoti negribētos ...

Eileili

Sveikas! Sen nebiju ierakstijusies. Esmu sapratusi, ka man nepatīk mans rezultāts. Paceltajai krūtij ir jocīga forma, nav tāda smuki apaļa, bet "taisnu" malu un spicu krūtsgalu. Godīgi sakot, tā nepaceltā man patīk labāk, diemžèl pacelto nevar palaist zemāk, tad nu būs jāceļ augstāk otru. Bija aizvakar paredzēta korekcija, bet esmu slima. Tagad sēžu uz ab, pat nezinu vai nākošnedèļ būs daudz labāk. Iespējams pirmdien būs jāzvana un atkal jāpàrceļ.

CaalisCaalis

Eileili
Vai pareizi atceros, ka bija paredzēts koriģēt tieši to nepacelto?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823