Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

Suslix

Sveikas!

Man ir pagājis apaļš mēnesis. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Izmērs varēja būt mazāks, bet tā kā ir ielikts mazākais man iespējamais, tad kā dakteris teica-dzīvoju tik nost un priecājos. un ļoti priecājos,ka intuitīvi netaisīju pie cita dr ar lielākās krūts pacelšanu. Beidzot nav kauns iet pludmalē

Eileili

CaalisCaalis
Jā, paredzēts bija pacelt nepacelto. Jo nu, pacelto nevar nolaist.
Šajā brīdī skatoties uz visu, es, laikam būtu visu darījusi savādāk. Jo vairāk skatos uz savu rezultātu, jo vairāk man viss nepatīk, protams, ir 100% labāk kā pirms op, bet gribētos savādāk visu.

CaalisCaalis

Eileili
Kādas Tavas idejas, ko darīt tagad lai visu vērstu uz labu? Korekciju taisīsi? Celsi arī to nepacelto?

Eileili

CaalisCaalis
Celšu nepacelto, dabūšu abas vienā līmenī un dzīvošu tālāk. Atzīšos, ka mani biedē nopietnākas korekcijas, jo atkārtotas op ir ar lielāku risku. Un ja nu tagad ir ok, un pēc tam ir sliktāk. Bet nu man kādi 5 gadi laika padomāt, ko es gribu vai negribu

CaalisCaalis

Eileili
Kad Tev ir korekcija? Varbūt jau bija?

Man 2dien

Eileili

CaalisCaalis
Es pārcēlu uz janvāri, negribas tagad neko koriģēt. Viss vienā skriešanā, pasākumos.
Lai viegla un veiksmīga korekcija!

Sveikas! Man op datums 13.12 reāli pēc 2 dienām. Šonakt tarakāni sāk dancot galvā. Sāku maniakāli velreiz pārlasīt visu. Esmu bijusi uz 3 kons. Pie Liepiņas( teica ka man šaurs kruskurvis un tikai anatomiskie der, maza izmēra -200 ml, jo man plāna āda un neesot savu audu, zem muskuła, plus pacelšana). Tad pie Feldmaņa- teica ka "jaaizpilda āda un jāliekot 375 vai 400ml, zem muskuļa. Tad biju pie Zaržecka- teica, ka varot likt implantu virs muskuļa un 300-350. Es nez. Šaubas nāk virsū lai gan piektdien biju jau 100% pārliecināta. Domāju ka man Zaržeckis vislabāk patika no ārstiem. Bet tagad te salasījos. Nav par viņu baigo atsauksmju Gribētu tikt tajā telegram grupā, bet te man 2 ned aktivitāte nesabāks ja eju jau trešdien. āda āda un

Sveikas vel! Laikam atceļu pierakstu uz op un aiziešu vel pie Dr. Lapiņa. Nez, vakag vel 4 turto konsultàciju. Nevaru nomierinàties. Vakar salasījos pārāk daudz slikto piemēru.

pukupeka

Ms_Shibari
neredzot Tevi, bet spriežot pēc apraksta, šķiet, ka likt zem dziedzera nebūs labākais variants, ja ir plāna āda. Parasti tādos gadījumos liek zem muskuļa. Par pacelšanu arī nevar saprast, ja ādai ir tendence uz izstaipīšanos, tad labāk uzreiz veikt pacelšanu, citādāk tāpat pēc laika ar implantu krūtis būs nostieptas uz leju un vajadzēs korekciju.

Ja māc šaubas, labāk un drošāk aiziet uz vēl kādu konsultāciju. Tas ir tavs ķermenis un izvēlē jābūt drošai, kam uztici savas pārvērtības. Es esmu Lapiņa kliente, tikai pie viņa arī biju. Patika akurātā pieeja, veicot mērījumus, un ka ir iespēja piemērīt saizerus, lai aptuveni redzētu vēlamo rezultātu.

Ms_Shibari

Jūtu līdzi. Domāju gan,ka galvā ir baigā putra,ja katrs dakteris saka ko citu.

Papildināts 11.12.2023 12:55:

Bet es atceltu operāciju,ja nebūtu pārliecināta par ārsta izvēli

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823