Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 144

pukupeka

CaalisCaalis

duxite
Man arī krūšu gali tagad skatās nedaudz uz sāniem, bet nedaudz. Iespējams, ka Tev ir tāda anatomija, jo daudzām esmu redzējusi, ka arī pēc implantiem krūtis ir tā kā uz sāniem un pa vidu tukšums

electrra
Jā, man arī durstīja, sākumā vairāk, bet tas pāriet. Niez arī bet tas viss pieder pie lietas. Tā teikt, norit ārstēšanās.

Nekad nebūtu domājusi, ka šķaudīšana var būt tik nepatīkama, pat sāpīga

ingo4ka1001

Čau meitenes! Nu man jau 1 ar pusi gadi kopš palielināšanas. Es neatceros jau ciparus, ja nemaldos ,325ml!? Pie dr. Vērdiņa bija operācija. Man tāda sajūta ,ka mazas ir, kaut vairs nekautrējos neko vilkt... Kreisā krūts joprojām ļoti jutīga un nepatīk ja to aiztiek. Uz mamogrammu bail iet un nav arī laikā.....Bez krūštura mannepatīk kā apģērbā izskatās...ar krūšturi ir ok.

ingo4ka1001

Kāpēc bail uz mamogrammu iet?

Vari pastāstīt, kas tieši izskatā nepatīk? Skatījos nesen tavas bildes, man ļoti patika tavs rezultāts jau no 1.dienas.

CaalisCaalis

ingo4ka1001
Kas Tev nepatīk? Tikko apskatīju Tavas bildes- manuprāt mēneša rezultāts ir ļoti labs!

Suslix
Tad Tu domā iztikt bez pacelšanas ?

Ir jau operācijas datums?

Suslix

CabaB

Jā, 3 ārsti vienbalsīgi pieļāva iztikšanu bez pacelšanas, korekcija tikai ar tilpumu starpību. Man pēc bērniem krūtis ir tukšas. Operācija 25.10

Čau, iesūtīju savu "pirms" kapitālu, man vēl nav skaidrība par ārstu, tāpēc priecājos par iespēju palasīt reālus pieredzes stāstus.

Twina12
Šodien biju pēcoperācijas vizītē (12.diena). Un pārjautāju par roku celšanu un nedaudz smagāku lietu celšanu. Pirmās 2 nedēļas ir strikti, pēctam jau var stiepties nedaudz augstāk par plecu, paņemt kautko smagāku, atspiesties ar rokām. Bet tāpat tas ir jādara ar mēru, mierīgi, prātīgi, bez asām kustībām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437823