Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nodoklis par kapitāla pieaugumu

saaulite

Tika aizpildīta un iesniegta veidlapa vidam. Klāt pievienoti čeki, rēķini, maksājumi, kas pierāda ieguldījumu īpašumā. Tā arī no vida nekāda ziņa atpakaļ nav, vai ir izskatīts, dokumenti pieņemti, cik jāmaksā utt. Cik ilgu laiku jums tas process aizņēma? Vai vēl kaut kas bija jādara?

ačuks

Kaut ko tādu esmu iesniegusi tikai 1x , varbūt kaut kas ir mainījies. Bet nekādas atbildes nav jāgaida. Nodoklis ir 20% no pārdošanas un izdevumu starpības. Jārēķina pašam - tas par to cik jāmaksā

Tur taču visādus mistiskus rēķinus un maksājumus varēja pievienot. Es gaidīju, kā bija rakstīts viņu instrukcijas lapā, ka viņi izskatīs pamatojumus par ieguldītājiem līdzekļiem ar maksājumu uzdevumiem, un sekoju līdzi, ka statuss ir visu laiku pieņemts nevis apstiprināts. Kā reiz kosmoss laikam sadzirdēja un atnāca pirms stundas ziņa, ka man ir parāds jau par nokavētām samaksas dienām , lai gan nekāda ziņa nebija, ka tas dokuments vispār pieņemts.

Papildināts 11.10.2023 15:51:

Un Maksājumu sadaļā ne dienu nebija tas aprēķins pieejams. Kur pa tiešo var maksāt. Protams, tagad ir un ar visu parādu par nokavējumu.

ačuks

Vienīgi varu teikt, ka nav tāds statuss - apstiprināts.

Šobrīd pa tiešo vari maksāt EDSā.

Lai nejustos vienīgā, kam ar šo neveicas, tad es toreiz pēc instrukcijām aizpildīju to veidlapu un tikai tad uzzināju, ka man tā jāiesniedz nevis pēc darījuma, bet kad gads būs beizies.

Var edsā maksāt pa tiešo, bet pēc iesniegšanas man tur nekas neparādījās. Arī nākamās dienas. Tagad tur ir sarkaniem cipariem summa, pamatsumma + parāds.

Un iesniegtajai veidlapai statuss ir nomainīts uz apstiprināts tagad.

Papildināts 11.10.2023 16:13:

Man gads ar vēl gluži nav beidzies. Tur pa ceturkšņiem kaut kad bija rakstīts, bet hz.

Papildināts 11.10.2023 16:14:

Esmu lv patriote, bet nu labu gribot laicīgi visu izpildīju, beigās vēl paliku parādā nezin par ko. Kā muļķe. Varbūt vienīgā, kas šo shēmu nesaprata.

Šogad arī bija šī lamata ar no 0 atbildes - sarkaniem burtiem soda procenti par kavējumu! Tā arī netiku gudra, kapēc atbilde nebija. Bet tīri laba shēma, kā vairāk naudas iekasēt...

Stulbs jautājums no praktiskās puses, jo nākotnē šis būs jādara - kādus dokumentus jūs pievienojāt? Arī kosmētiskā remonta, piem - krāsas bundžas čeks no depo? Tas nekas, ka jau 10 gadi pagājuši un tā krāsa 2 x pārkrāsota?

eseni
Man tieši pēc mēneša atnāca šis "atgādinājums", ka neesmu samaksājusi savu parādu.

Papildināts 12.10.2023 10:56:

Shēma kopumā skaidra, kā no godprātīgajiem iekasēt papildus. Nav jau vairs no kā iekasēt. Es vēl savai inspektorei, kas apstiprināja dokumentu, aizsūtīšu vēstuli, lai izskaidro, kas tad nebija pareizi un kur var iepazīties ar šo kārtību, kas atšķiras no manas atrastās viņu pamācības bukletā.

Papildināts 12.10.2023 10:57:

IIN jau tas pats, no katra iedzīvotāja pa pāris centiem uzliek tjip parādu, kasē vairāki miljoni ieripo.

Papildināts 12.10.2023 10:58:

Un es vēl sapriecājos, ka mans dokuments izskatīts ar visiem entajiem pielikumiem un pieņemts lēmums, vai tie attaisnojošie dokumenti der.

ačuks

saaulite
Nebūsi kārtīgi ar to instrukciju iepazinusies. Tur ir rakstīts, ka jāsamaksā līdz nākamā ceturkšņa 23.datumam.

Joprojām apgalvoju, ka dokumentiem nav statuss - apstiprināts. Nevienam EDS dokumentam.

Li
krāsu bundža pie izdevumiem nederēs.

Ja pareizi atceros, iemaksāju un līdz noteiktajam datumam summu rādīja kā nodokla avansa iemaksu. Maksāju tai pat dienā, kad deklarēju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437827