Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nodoklis par kapitāla pieaugumu

saaulite

ačuks

Eds dokumentam statuss bija Iesniegts. Tagad tas ir Apstiprināts. Tā tur stāv rakstīts sadaļā, kur var to dokumentu lejuplādēt, xml veidā utt.

Man nākamais ceturksnis nav it kā pat pagājis. Nesaprotu. Un to deklarāciju tak gada laikā var iesniegt, tad būtu parāds, jo būtu pagājuši 3 ceturkšņi?

Papildināts 12.10.2023 13:18:

Parāds rēķināts no pirmās dienas, kad dokuments tika iesniegts.


ačuks

saaulite
Dokuments ir vispirms iesniegts un pēc tam pieņemts.

Ja starpība (ienākumi - iedevumi) mazāka par 1000, tad iesniedz līdz nākamā gada 15 janvārim. Ja lielāka, tad nākamā ceturkšņa 15.datumam.Aprēķinātā nodokļa summu vienotajā nodokļu kontā iemaksā līdz tā mēneša 23. datumam, kurā iesniegta deklarācija par ienākumu no kapitāla.

Man zaļiem burtiem rakstīts Apstiprināts, bet nu tas sīkums.

"Ja lielāka, tad nākamā ceturkšņa 15.datumam.Aprēķinātā nodokļa summu vienotajā nodokļu kontā iemaksā līdz tā mēneša 23. datumam, kurā iesniegta deklarācija par ienākumu no kapitāla."

Un ja tomēr atlikušā gada laikā nopērk pa to naudu līdzvērtīgu īpašumu. Tajā gadījumā vispār nodoklis nav jāmaksā, ja tas ir vienīgais īpašums. Tad kaut kā neiet kopā.

Iesniedzu līdz 15.datumam nākamā ceturkšņa sākumā pēc darījuma. Un uzreiz maksāju vidam. Un tomēr parādās piedāvājums un nopērku citu īpašumu.

Vai nesniedzu neko, jo domāju, ka pirkšu īpašumu gada laikā. Tomēr piedāvājums neparādās. Iesniedzu šo veidlapu un maksāju mega sodu, jo iesniedzu 4.ceturkšņa nevis nākamā ceturkšņa 15.datumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437827