Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atlikt dārziņu līdz 3 gadu vecumam

Vespuche

Vikona

Vespuche
To, ka šajā vecumā ies ar bērniem spēlēties, nevajag gaidīt. Mana jaunkundze aizgāja 2.2 gados un pēc 2 mēnešiem joprojām viņai tur vajadzīga pieaugušo uzmanība.Kopumā bd jūtas ļoti labi, bet to nodrošina droša pieaiste ar audzinātāju!

Vai audzinātāja iesaistās un aicina darboties? Nevis bērnu kompānijā, bet ar sevi?


Vespuche

Mums piesaiste vairāk ir izveidojusies auklītei, nav tā, ka no rītiem raud un uz dārziņu negrib. Pie vienas audzinātājas viņa neiet, bet otrai dod roku, bet saprotu, ka tāpat dziedāšanā vai kādās citās spēles nepiedalās, bet vairāk pie tās auklītes stāv. Auklīte teica, ka ir meitenes, kurām viņa dod mantiņas, bet ja viņai reizē pieiet 3 bērni, tad tā kā atkāpjas, jo ir bail..

Kāpostgalva

Vespuche
nekādu īpašā radināšana pie citiem bērniem nav nepieciešama. ja kāds radu bērns, draudzenes bērns, ir ar kuru savu reizi satiekas, tas arī ir OK. neesat jau galīgi uz vientuļas salas. manuprāt, tik mazu ved uz bērnudārzu tad, ja nav citu variantu (jāstrādā, aukļu nav un vecmāmiņu nav), bet ne jau dēļ īpašas socializācijas.

par savu pieredzi. manējie aizgāja bērnudārzā 2.9 un 2.5 gadu vecumā. (nu, vienkārši abi ar septembri, cik nu tie gadi tobrīd bija, tik bija), iejutās labi, nekādu problēmu. abiem pirms tam bija aukles, meita īsu brīdi pagāja mājdārziņā, kur bija vēl kādi 2-3 bērni.


Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Vespuche

Tas jau normāli, ka piesaiste izveidojas ar vienu pieaugušo. Galvenais to adaptācijas periodu nesasteigt.

Mēs ceturto bērnu palaidām bd no1,8 ( pārējos 3 bērnus no 3 g), arī īpaša saikne izveidojās ar vienu pedagogu, bet es vedu tikai uz pāris h, gulēt palika bd pēc pāris mēn. Bet mūsu jsunākais bija gatavs bd, riktīgs ziķeris, bd viennozīmi nāca par labu, bet mēs arī ļoti rūpīgi izvēlējāmies bd...


Tik mazus uz bērnudārzu nevedu. Vēl ļoti liela piesaiste vexākuen vismaz līdz tien 3 gadiem.

Vikona

Nikolaa

Piekrītu, ka nevajag sasteigt! Mēs arī pēc bērna pašsajūtas orientējāmies un likām klāt laiku.


Kāpēc lai bērns, kas redzējis tikai mammu un ģimeni un viss dienas režīms tika pakārtots viņam, gribētu ar sajūsmu skriet uz bd, kur viņam ir jāpielāgojas režīmam? Tā nav bērna komforta zona un ir tikai normāli, ka bērns to negrib, tik mazs būdams. Ja ir iespēja, turiet mājās vai ejat tur ik pārdienas un ne uz visu dienu.

Dizspare

Jā, ir pieredze. Bērni bd sāka apmeklēt neilgi pirms 4g.vec. Ļoti veiksmīgs laiks- visas prasmes apguvuši, grib socializāciju ar citiem bērniem.

Bet bd apmeklēja 1/2 dienu, negulēja pusdienlaiku. Pēcpusdienās vedu uz pulciņiem. Vakaros gāja gulēt ap 19:30, 20:00 jau visi gulēja.

Bija mēģinājumi dažiem bērniem uzsākt 2gv, bet neveiksmīgi.

Vespuche
Divgadnieku nevestu uz dārziņu, jo sevišķi jau šajā aukstajā, vīrusu sezonā. Labāk mājās ar veselu un dzīvespriecígu bērnu.

Un tava bērna reakcijas dārziņā uz citiem bērniem ir normālas un vecumam atbilstošas. Reti kurš divgadnieks ir aktīvs draugu meklētājs un grib uzreiz skriet kompānijā spēlēties. Ir normāli, ka turas vairāk pie pieaugušā un no citiem bērniem atkāpjas vai rezervētu izturas.

Ja ir radi vai draugi ar jebkura vecuma bērniem, tad šādas tikšanās kopā un bērnu spēlēšanās nāk par labu. Nav jāmeklē tikai tie vecāki, kuru bērni ir tajā pašā vecumā. Bērni ļoti normāli spēlējās savā starpā un iesaistās kopīgās darbības arī ar lielāku vecuma starpību.


kolizejs
Ir bērni, kas ikdienā redz daudz vairāk par mammu un ģimeni, ne jau visi sēž mājās. Mums ir daudz aktīvu ģimeņu, mazais tiek agrīni socializēts utt.,. Cita lieta, ka viens ātri iejutīsies bd, citam pietiks ar pāris h dienā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437831