Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Analīzes pirms anestēzijas.

Elizeta

Sveiki, bērnam paredzēta operācija ar kopējo anestēziju. Bijām pie anesteziologa - izprasīja vai ir alerģijas un tml. Alerģijas izpausmes nav bijušas, bet kā es varu noteikt ir alerģija un vai būs reakcija uz anestēziju? Vai pirms anestēzijas taisa kaut kādas asins analīzes?

Amnesia

Elizeta
Alerģijas izpausmes nav bijušas, bet kā es varu noteikt ir alerģija un vai būs reakcija uz anestēziju?

Nu nekas nav jānosaka, jāatbild tikai uz uzdotajiem jautājumiem. Ja līdz šim nav novērotas alerģijas ne uz ko, tad nav. Ja būs alerģiska reakcija uz kādu medikamentu operācijas un anestēzijas laikā, tad nākamreiz, kad tiks uzdots jautājums par alerģijām- varēsiet nosaukt.
Ja netika nozīmētas nekādas analīzes, tad tas arī pašai nav jāizdomā.

Greyish

Nu, teorētiski jau neviens cilvēks nezina visas savas alerģijas. Piemēram, man nav ne jausmas, kāda ir mana reakcija uz tik populārajām bitēm, jo nekad dzīvē nav iekodusi.

Man bērnam 3.5 gadu vecumā bija pirmā operācija (pilnā narkozē) un pēc trīs mēnešiem otra. Pirmajā reizē nekādas analīzes netaisījām. Kā ķirurgs teica, ka nav ko mocīt bērnu ar to durstīšanu, un ka principā, ja būtu kādas vērā ņemamas vainas, tad tas jau būtu "izlīdis" ārā. Anesteziologs arī līdzīgās domās, vienīgi pieteica, ka kaut kad vajadzētu gan uztaisīt analīzes kaut kādas, jo kopš dzimšanas nebija veiktas nevienas analīzes. Tad, nu kad nācās otro reizi operāciju taisīt, tad gan uztaisījām analīzes, lai būtu kaut kāda analīžu vēsture.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437849