Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihoterapeits Valmiera

Hathorr

Sveikas. Man interesē psihoterapeiti Valmierā. Pēc Google meklējumiem noprotu, ka šeit tādu nav daudz, bet varbūt kādai ir kāds pieredzes stāsts


Cik zinu tikai Strenčos ir normāli, Valm. nav neviena. Kolēģē meklēja , bez varinatiem, tad ieteica Strenčos kaut kāds jauns ārsts esot.

Kukurznīte

Inese Sniķere, brīnišķīga klīniskā psiholoģe

Kukurznīte
Psihologs nav psihoterapeits - tās ir divas dažādas lietas. Pirmais tik runā , otrais ārstē jau dziļāk un ja vajag ar medikametiem ( ārsts)


Iesaku Dr. Ancānu, varbūt var sarunāt attālinātu vizīti. Vismaz speciālists, kas spēs diagnosticēt un saprast ko darīt ar problēmu.

Pulksteniite

Psihoterapeite Ieva Ķikse-Rozīte

tas, kas izraksta zāles ir psihiatrs.

viedaminka

maigazaiga

Psihologs nav psihoterapeits - tās ir divas dažādas lietas.
Pirmais tik runā , otrais ārstē jau dziļāk un ja vajag ar medikametiem ( ārsts)

Psihologs un psihoterapeits abi tikai runājas ar klientu. Atšķirība tikai tajā, ka psihoterapeits drīkst izrakstīt arī medikamentus, ja vajag. Kā arī atšķirība ir finansēs - psihologs būs lētāks un atgūt izdevumus neizdosies, bet psihoterapeits būs dārgāks, tomēr izdevumus būs iespējams iekļaut gada ienākumu deklarācijā.

Ja psihologs vai psihoterapeits redzēs, ka vajag medikamentozi ārstēt, tad abi nosūtīs pie psihiatra. Līdz ar to- gaumes lieta. Kādam labāks kontakts veidosies ar psihologu, kādam - ar psihoterapeitu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437851