Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresija, panikas lēkmes

Zemene1990

Sveiki.

Es nezinu kāpēc šeit rakstu, ar kādu domu to daru, varbūt tāpēc ka vieglāk paliks, izklāstot to kā jūtos, vai varbūt ceru sastapt kādu līdzīgu. Nezinu ko vēlos no tā iegūt!

Es jūtu ka pašīznīcinos, dzīvoju murgā, ellē. Depresija - pašiznīcināšanās?

Bailes no visa, katru dienu fiziski slikti. Sēžu trauksmē un raudu, kopā ar bezjēdzīgām bezizejiskām domām. Dzeru zāles un paliek vēl sliktāk. Kāpēc nevar izkļūt no šīs bedres. Dzīvoju kādu citu dzīvi, mana apziņa ir sajūtās ārpus realitātes, šī nav mana dzīve, skats ir citādāks, pārņem panikas lēkme ar spēcīgu izmisumu, nelaiž vaļā, ja nu palikšu šajā stāvoklī šajā brīdī. Esmu iesprūdusi mājās. Murgi, tie murgi ik nakti mani nomoka.

Gribu redzēt dzīvi spilgtās krāsās, beigt baidīties par visu, gribu citu domāšanu. Kā prāts spēj novest cilvēku līdz šādam domāšanas līmenim.

Izeja? Es to neredzu.

Psihiatrs, psihoterapeits. Ja zāles nepalīdz, jāziņo tam, kas izrakstīja un jākoreiģē deva/ jāmeklē citas/ jālieka klāt citas. Psihiatrs zinās. Tas, ka šobrīd jūties slikti, nenozīmē, ka tā būs vienmēr, kaut arī tā varbūt šķiet. Melnā naktī aužas diena! Turies!

Jaukadiena
Netrāpīju pie īstā psihiatra, pēc mēneša lietošanas lika turpināt, nemainot/neliekot neko klāt. Es pārtraucu, jo sliktas domas aktivizējās. Es jau mēnešiem jūtos šādi.

Meklē citu psihiatru. Piemēram, ir klīnika Dzintaros, kur palīdz tikt pāri krīzēm.

https://dzintari.lv/

Pati tur neesmu bijusi, bet ir dzirdētas labas atsauksmes.

Rosalia

Zemene1990
Lai cik grūti Tev nebūtu, nenolaid rokas. Ja nepalīdz vienas zāles, prasi, lai ārsts izraksta citas. Nebaidies mainīt ārstus, jo katram ārstam tomēr ir sava pieeja, meklē, kamēr atradīsi, kas Tev der vismaz tādā līmenī, lai lielākoties justos ciešami. Tava slimība ir briesmīga, tomēr ir iespējams panākt uzlabojumu.

Papildināts 13.10.2023 19:22:

Un vēl, ja kļūst pilnīgi un galīgi slikti, nebaidies saukt ātros. Man radinieku tādā situācijā ātrie aizveda uz Tvaika ielu. Izklausās traki, bet tieši tur profesionāli mediķi piemeklēja viņam piemērotas zāles, kuras lietojot viņš normāli jūtas jau vairākus gadus praktiski visu laiku. Runa iet par depresiju.

Bez tam Tvaika ielā ārstē par velti.

Kāpostgalva

Rosalia
es tieši arī gribēju ieteikt nebaidīties no stacionāra, lai efektīvāk varētu pārvarēt krīzi.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Rosalia
Kāpēc ir tik briesmīgas slimības, kāpēc pats ar saviem spēkiem nevar to mainīt?

Papildināts 13.10.2023 20:51:

Rosalia
Nebaidos mainīt psihiatru, baidos no daudz zālēm.

Ar katrām zālēm šķiet paliek sliktāk, trauksme aug, bet tā tam jābūt, bet nav spēka izturēt to.

Papildināts 13.10.2023 20:52:

Vai esmu viena šāda šajā drūmajā Rudens posmā?

Papildināts 13.10.2023 20:52:

Vai esmu viena šāda šajā drūmajā Rudens posmā?

Zemene1990
Vai ir kāds notikums, iemesls, kas izraisīja šīs sajūtas?

esirte
Nē, nekas nav noticis pēdējā laikā. Neārstēju veģetatīvo distoniju. 3 gadus dzīvoju nepārāk labā stāvoklī kaut kā spēju sadzīvot, līdz iestājās šī saucamā "krīze".

Rosalia

Zemene1990
Ar katrām zālēm šķiet paliek sliktāk, trauksme aug, bet tā tam jābūt, bet nav spēka izturēt to.
Nav pieredzes ar veģetatīvo distoniju, bet depresiju bez zālēm neuzveikt. Radinieks, kurš nonāca stacionārā, jauns puisis, strap citu, ar zāļu palīdzību lielākoties jūtas labi/normāli. Savukārt mans vīrs, kuram arī ir depresija, nevar īsti atrast sev piemērotas zāles, viņam arī ir uzskats, ka ko nu skraidīs un meklēs citu ārstu, kas atkal neko nejēgs, tad nu iet kā kuro brīdi. Ir labie periodi, un tad atkal nāk krīze.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437857