Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresija, panikas lēkmes

Zemene1990

Norma Džīna

Man ir vidēji smaga depresija. Tomēr, man diezgan veiksmīgi ir piemeklētas zāles. Vai ar mani ir grūti, kaut kādos brīžos noteikti. No otras puses man ir mana saslimšana, vīram viņa. Un mums katram jārēķinās ar otra komplektu. Ir maz tādu cilvēku,kuri ir 100%veseli un katra saslimšana ietekmē dzīves kvalitāti.

Papildināts 15.10.2023 14:07:

Līdz man atrada šito kombināciju, es izmeiģināju kādas trīs citas. Un ārsts mainīja līdz es teicu,kaut labi,vai vismaz labāk.

ingulle

Zemene1990
Man vissmagākajā periodā palīdzēja Margaretas Ogordes grāmata "Sevi meklējot". (varu aizdot). Izlīst no šausmīgā stāvokļa sanāca, bet ilgi un lēni, lēni. Vēl kas man tajā laikā palīdzēja - PAB grupas - "Pieaugušie alkoholiķu bērni." Var apmeklēt arī tie, kam vecāki nebija alkoholiķi, bet kas auguši neveselīgā atmosfērā. Šī atmosfēra uzlikusi zīmogu turpmākajai dzīvei un iedzinusi mūs morālā pazemē.

themine

Bija man tāds posms, kad viss likās pelēks. Nekas neiepriecināja. Naktīs mocīja bezmiegs, bet, ja izdevās aizmigt - nāca murgi. Bija sajūta, ka esmu te, bet tai pat laikā citur - tā it kā es vērotu virtuālo realitāti. Bija psihologs, pat 4 (mainīju), zāles. Nekas nelīdzēja. Arī man likās, ka kļūst sliktāk. Ik vakaru sāku dzert glāzi vīna. Ievilkos tā, ka bez alko vispār nevarēju aizmigt. Kļuvu atkarīga + depresijas nomākta. Tad vienu dienu man galvā kaut kas saslēdzās, ka gribu dzīvot. Plānoju dienas tā, lai bez atrunām katru dienu vismaz 1h veltītu sev - sports, mājas SPA utt. Pamazām daļēji mainīju paziņu loku. Apzināti darīju to, no kā iepriekš bija bail - piemēram, nokārtoju auto tiesības. Tāds mans stāsts īsumā. Saprotu, ka gadījumi dažādi.

themine
Nevienas zāles nelīdzēja? Cik baisi, baidos, ka man tā būs.

Es nespēju, esmu mēģinājusi sev iestatīt , ka jābeidz baidīties no depresijas, arī no tā ko mini ka neesi savā apziņā. Šis stāvoklis vienmēr ir, ka esi citā realitātē, nerealitātē.

Man sākās pēkšņi viss septembrī, iepriekšējie gadi bija ar neirozēm, panikām, bet ne tādu depresiju. 2 mēneši nefunkcionēju, un ļoti ceru ātrāk uz izeju..

Papildināts 15.10.2023 19:03:

Norma Džīna
Cik ilgi ārsts lika dzert zāles lai saprastu vai tās palīdz?

Man liek dzert mēnesi, bet vienas man pat saasināja depresiju un ievilka šajā stāvoklī - ka neesmu šeit savā dzīvē. Nerealitātē. Atmetu, un šis stāvoklis palika.

Papildināts 15.10.2023 19:05:

Rosalia
Nē, mani vīrs neatbalsta pārmet, uzbrūk ar pārmetumiem, viņš nesaprot mani. Viņš daļēji ir cēlonis šim visam. Mentāli jūtos slikti, un šķirties? Vai nebūs vēl sliktāk?

Mamma, protams, vienīgais cilvēks kam pazvanu, kad jūtos slikti. Bet dzirdu vienus tos pašus vārdus no visiem - mēs nevaram tev palīdzēt, tikai Tu pati vari sev palīdzēt!

Rosalia

Zemene1990
Ļoti bēdīgi, ka vīrs nav atbalsts. Bet par šķiršanos vai nešķiršanos tur neviens no malas nevar zināt kā būs labāk.

Rosalia
Nekad nezināju, ka cilvēki kam depresija jūtas šādi. Domāju depresija ir negribēt kautko darīt. Bet nē, tas ir dziļāk. Pašiznīcināšanās. Dvēseles sāpes. Ja vēl trauksme, vai lēkmes tad vispār čau.

Zemene1990
Turies! Esmu izgajusi nesen (teju 3g garuma) cauri vajprata panikas lekmem, bet ir labas un ari sliktas zinas! Labas - zales darbojas, tas jadzer un var tikt uz stripas! Sliktas zinas tadas, ka ne visiem paveicas ar zalu piemeklesanu uzreiz un, protams, ka nepareizas zales, deva, zalu salikums utt, tikai vairak izprovace!

Shoshan
Tu jūties bedrē, tev gribās ātrāk sajusties labāk, bet vēl jāmeklē zāles. Cik skumigi.

Kā tad cilvēks depresijā var izturēt meklēt gadu zāles? Varbūt man pa maz zāles dod AD + neiroleptikis.

Man nav tikai panikas lēkmes, agrāk bija tādas, ka mirstu, šajā jaunajā stāvoklī šobrīd ja ir panika, tad drīzāk jau jūku prātā no spēcīgās bezizejas un vienmēr sagatavoju tā laikā drēbes uz Tvaika ielu, jo sajūta ka tajā iesprūdu tajā lēkmē, trauksmē, nezinu kas tas ir, bet beigās pāriet un drēbes salieku atpakaļ.

Zemene1990
Man depresijas nebija. Mani no tinu vecuma vajaja VD, tad nomierinajas un ar otra berna piedzimsanu atgriezas + tuva cilveka nomirsana burtiski mani dazu menesu laika iedzina nervu sabrukuma..

Bet jebkura gadijuma zales lietoju un lietosu. Labs arsts piemekleja uzreiz. Gan nakts, gan dienas. Var teikt, ka jutos loooti ok

Shoshan
Man VD ir jau 10 gadus! Es zinu kas ir VD. Katra nakts Panikas lēkmēs, nespēja iziet no mājas, smaga hipohondrija, tas viss man turpinās, protams tad likās ka mana dzīve ir elle, bet kad uznāca šī krīze depresijas ar trauksmi , kuru pavada izmisums, ka nezini kur likties, tad man tā VD liekas nedaudz tāda kā pupu miziņas uz šī tagadējā fona.

Varbūt vari pateikt vai kāds var ieteikt psihiatru, kurš spēs piemeklēt zālītes?

Kādas pati dzer. Es pagaidām mēģināju escitalopramu, un šobrīd uzsāku citas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437857