Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresija, panikas lēkmes

Zemene1990

Norma Džīna
Man ir tieši tas pats, sliktākais scenārijs visur un vienmēr. Tāpēc grūti iet ar zāļu uzsākšanu, jo jau sadomaajos, ka nebūs labāk.

Jā, es arī nespēju funkcionēt, un patiesībā būtu priecīga, ja ar zāļu palīdzību spētu funkcionēt, kaut paliktu arī kaut kas nejauks, piemēram trauksme, vai kāda lēkmīte.

cik ilgi Tu centies pierast pie Brintellix?

Tikai 4 diena.

Man arī ir dziļa bedre, nebija pacilātības, vēl vakar domāju pa pašnāvībām, bet šodien kaut kas notika pēc zāļu iedzeršanas. Pēkšņi uz minūtēm parādās pārāk liela pacilātība, tad uzdod trauksme, un beigās esmu atpakaļ depresijā.. šādi strādā uz manīm zāles.

Norma Džīna

Nu mēģini izvilkt līdz tām divām nedēļām. Paskaties kāda pasaulē tad rādās.

Norma Džīna
Žēl ka nav pacietības, gribas ātrāk justies labi.

Norma Džīna

Gribas ātrāk beidzot justies normāli.

Es zinu kā tas ir.

Norma Džīna
Brintellix ir ļoti stimulējošs, ņemot vērā ka tas domāts vairāk depresijai- pēc instrukcijas.

Mana trauksme izauga visu nakti. Miegu arī atņēma. Nevarēja apslāpēt arī ar trankvilizatoriem. Kā iepriekš minēju, man ar visiem antidepresantiem ir sliktāk, tāpēc arī nesanāk ārstēties normāli. Saprotu, ka sākumā var būt stiprākas sajūtas...bet kā saņemties tālāk lietot, nezinu.

Norma Džīna

Kā jūties?

Norma Džīna
Paldies ka apvaicājies.

Depresija ir mazāka ar AD. Bet nav izzudusi, Trauksmes gan šie AD nenoņem, gadās arī panikas lekmiites.

Bet ir tāds stāvoklis saasinājies, kas iepriekš bija šad tad tikai, bet tagad 24/7, kas ļoti traucē "transa" , nereāls, atvešinājusies no ārpasaules.

Kā iedomājos par to, sajūtas ir stiprākas un tad rodas baiļu sajūta, ar bezizeju kopā. Tas notiek nepārtraukti, ļoti traucē, nejūtu dzīvi

Dynastie

Sveikiņi labie.

Kā cīnīties ar trauksmi naktī? Aizmiegu, bet kā uz rīta pusi nāk ..tā sākas panika, trauksme. Normāli nevaru pagulēt.

Psihiatrs ieteica uz trauksmi dzert Noofen 250.

Vai, kāds ir ar šo saskāries?

Tas ko es lasu - tie ir bipolàrie traucèjumi ar mànijas fāzēm un depresīvo posmu.

Norma Džīna

Dynastie
Man tā mēdza būt. Tomēr, lietojot zāles man tas tā nav. Pslīdz tas pats noofen vai adaptols.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437857