Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresija, panikas lēkmes

Zemene1990

Marquise

Dynastie
A tu dzer tas zales un nepalidz? Tad jasaka dr, ka vajag kaut ko "niknaku".

Fake it till You make it!!!

Celestiall

Uzskrēju šai diskusijai un izlasīju visu. Skatos, ka Zemene1990 pēdējo reizi manīta 28.10. Ļoti ceru, ka ka viņai viss labi un neiegriežas šeit, jo depresija/trauksme atkāpušās. Lasot šo, neizbēgami atcerējos par Annu Jansoni.

Lai nav jāver vaļā jauna tēma, pajautāšu šeit viedokli. Ko lai es daru. Emocionāli jūtos ļoti slikti. Nezinu vai tā ir depresija. Apetīta man ir laba, miegs plus mīnus arī normāls. Nekādu paniku man nav un sirds iet normāli. Murgu nav.

BET. Esmu ļoti nelaimīga. Pie katras mazākās emocionālās un fiziskās slodzes uzreiz sāk sāpēt galva. Tad kad viņa nesāp, tad spiež. Tā sajūta ir it kā ar knaiblēm spiestu kopā smadzenes. Nerealitātes sajūta. Vai tā arī skaitās depresija? Krīzes brīžos es domāju par suicīdu. Nav ne jausmas vai es to reāli arī izdarītu.

Esmu gājusi pie neirologa. N-tās pārbaudes. Uzrādās kakla lordoze, spondioloze. Bet ja tās galvas problēmas būtu no tā kakla, tad jau sāpētu katru dienu. Bet man ir dienas, kad jūtos atkal labi un tad it kā ieslēgtos slēdzis un viss. Šodien piemēram, pamodos, bija stresa situācija un viss galva plīst pušu. Kaut kā ar ibumetinu pārcietu. Esmu gājusi uz kakla masāžām, individuālajām fizioterapijām, bet jēgas vispār nekādas. Labajās dienās eju nūjot. Svaigs gaiss utt. Jēgas nekādas. Ir bijis, ka pat tieši pēc tās nūjošanas atkal aiziet tā galva ciet. Neirologs tik raksta vienas zāles, otras, jēgas nav. Tas zāles arī dārgas, bet es šobrīd vairs nevaru tā tērēties.

Sākās tas viss covida laikā. Strādāju un fiziski pārstrādājos, plus vēl tieši tad saslimu ar covid. Aizgāju no darba, domāju atkopšos. Divi gadi, bet labāk nepaliek. Ļoti gribu atkal strādāt, bet es to fiziski nevaru. Atliek man kaut vai dzīvokli sākt tīrīt, vai vasarā aiziet pastrādāt dārzā, tā viss. Uzreiz sāp galva.

Jautājums tāds. Vai depresija var būt arī tāda? Kā notiek psihiatra apmeklējums? Man vispirms jāiet pie ģim.ā. pēc nosūtījuma? Nevar iet pa tiešo? Mana ģim.ā. ir steidzīga, nekad tā īsti neieklausās. Pēdējā reizē pateica - bet tā galva jums var sāpēt no simtu viena iemesla.

Otrs jaut. Vai tās zāles, AD ko izraksta neirologs/psihiatrs ir dārgas?

Laikam sanāca uzrakstīt palagu. Nav jau kam pajautāt. Apkārtējie tik saka, būs labi, pāries.

Marquise

Mane88
Psihiatrs ir tiesaas pieejamibas arsts un nosutijumu nevajag. Vienigi var paprasit izrakstu par visparejo veselibas stavokli no gimenes arsta. Nu pieraksties un aizej uz konsultaciju. Tev tapat vairs nav ko zaudet. Protams, jaturpina fiziskas aktivitates un fizioterapija paraleli arstu apmeklesanai. Cilveka kermenis ir vienots un ar fiziskajam problemam ari ir jastrada. Par dargam zalem - man ari no sakuma zales dargi izmaksaja, bet pec diagnozes noteiksanas man tagad lielako dalu apmaksa valsts un vairs menesa izmaksas par zalem nav trakas.

Papildināts 30.12.2023 09:32:

Par apkartejiem - nenem galva un dari kas jadara un kas skiet pasai pareizi. Varbut viniem taisniba, bet varbut nee. Cilveki runa runasanas pec labu gribot un meginot uzmundrinat. Ir problemas kas tiesam pasas pariet, bet daudz kas nepariet un ir jarisina sadarbiba ar medikiem.

Fake it till You make it!!!

ingulle

Mane88
Vēl viens atveseļošanās variants - palasīt tīmeklī par GAPS uztura sistēmu (ogļhidrātu samazināšana). Ir latviski, angliski, krieviski Ja ir bojātas zarnu sieniņas, nesagremotās vienības caur asinsriti ilgstoši nonāk smadzenēs un mūs moka ar galvassāpēm, nogurumu, jā, izpaužas arī kā psihiskās saslimšanas.

Miegalacis

Mane88
Pamēģini pierakstīties pie neirologa Zvaunes Vivendi centrā, man izklausās, ka viņa varētu atrast cēloni galvas sāpēm. Ļoti iedziļinās, izjautā, mana pirmā vizīte pie viņas bija ilgāk kā stundu, arī vērsos ar neizskaidrojamām galvas sāpēm, kuras ļoti ietekmēja dzīves kvalitāti. Šobrīd izskatās, ka risinājums ir atrasts. Varbūt, ja izdosies atrisināt galvas sāpju problēmu, pārējais atrisināsies pats.

Celestiall
Nē, man nav labi. Vēl visam pa vidu neilgi pēc šī posta, kad uzsāku jaunus AD, aizgāja civilvīrs. Pameta mani. Un iegāju jaunā bedrē. Zāles nederēja, esmu ceļā uz jaunu vizīti pie psihiatra.

Vēl covid izslimoju, jūtu sekas. Vājums milzīgs, nestabilitāte kājās. Izjūtu smadzeņu miglu vēl aizvien, dullumu. Pašiznīcinos. Noguru un brīžiem apšaubu vai viss kas ar mani notiek, tiešām ir depresija

Papildināts 03.01.2024 23:42:

Dezhavuu
Tā nav bipolārā depresija. Neviens ārsts nepieminējās par šādu diagnozi.

Man nav mānijas, esmu visu laiku depresijā, nav enerģijas vai "labās" dienas. Staigāju kā zombijs. Pacilātības arī nav.

Papildināts 03.01.2024 23:43:

Mane88
Spriežot pēc savām sajūtām, teiktu ka tā nav depresija. Varbūt nosliece uz to.

Evdokija

Esmu līdzīgā stāvoklī, kā Zemene apraksta. Izslidoju tikko kovidu un pēc tā iestājās ļoti smags stāvoklis. Es nekad vairs nepiesaukšu vārdu depresija tā pat vien. Tas atnāk pēkšņi, negaidot un bez iemesla. Šausmīga slimība! Tie nav tie dzīves beši un īslaicīgā nomāktība! Esmu uz īstās depresijas sliekšņa. Ceru izrāpties pati.

Papildināts 04.01.2024 10:50:

Izslimoju

Papildināts 04.01.2024 10:52:

Veģetatīvā distonija man ir kopš sevi atceros.

Papildināts 04.01.2024 10:56:

Bija sajūta, ka esmu te, bet tai pat laikā citur - tā it kā es vērotu virtuālo realitāti.

Precīzi.

Evdokija
Uzraksti PM. Varbūt varam izrunāties

Papildināts 04.01.2024 15:03:

Evdokija
Bija sajūta, ka esmu te, bet tai pat laikā citur - tā it kā es vērotu virtuālo realitāti.

Jā šis man bez apstājas. Migla.

Sveiki!

Kāds/kāda ir lietojis/usi Venlaxor 37,5mg?

Kādas sajūtas,blaknes????Ar ad saskaršos pirmo reizi.

Papildināts 23.01.2024 20:08:

Miegalacis
Kādu risinājumu dr.Zvaune Jums ir atradusi pie neizskaidrojamām galvassāpēm?

Man ir tā pati problēma,gadiem netieku no galvassāpēm vaļā.Biju pie dr.Zvaunes,bet pie migrēnas terapijas ad....????apmulsu....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437857