IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
sammer

Bean.
Parasti stimulācijas medikamenti ir iepildīti tā saucamajās pilnšļircēs, kuras angliski sauc par pen. Katrā ir vairākas devas un klàt ir pietiekamā skaitā adatiņas. Tevi noteikti klīnikā apmācīs par duršanās procesu

Papildināts 14.10.2023 17:25:

Te vari jūtūbē paskatīties video instrukcijuhttps://youtu.be/2qVGOYr8xPc?si=cbZeTUrpjDq-ngzo - https://youtu.be/2qVGOYr8xPc?si=cbZeTUrpjDq-ngzo

Papildināts 14.10.2023 17:28:

LenaIva

Man liekas, ka visās aptiekās +\- Lubionam cena ir ap 72 eur par 7 ampulu iepakojumu. Saules aptiekā parasti ir uz vietas, citās aptiekās jāpasūta.
Es pirmos iepakojumus pirku klīnikā, bet tur sanāca dārgāk.

Lenalva

sammer

paldies par informāciju! Pirmo reizi arī pirku klīnikā, bet tā kā bija vairākas zāles uzreiz, nezinu cik maksa tikai Lubion, bija kopsumma par visām zālēm

Bean.

sammer
Paldies, es šos un līdzīgus video arī skatījos. Atvēru kastīti, tur ir tikai stikla ampuliņa (kārtridžs) un adatas. Pen nav. Tāpēc domāju - vai to dod klīnika, kad iešu apmācīties vai man jāpērk aptiekā atsevišķi? Ne daktere, ne aptiekāre neminēja neko, bet pirmdien piezvanīšu koordinatorei.

Anciite32

Bean.
Man klīnikā deva Pen, pēc stimulācijas bija jāatgriež.

Bean.

Anciite32
Paldies!

Oasis

Ja ir kāda, kas ies stimulāciju par savām naudiņām, man ir neiesākts Gonal ar termiņu 11/23.

Pippa

Oasis
Kāda cena??

Oasis

Pippa
DM

Jautājums par progesteronu. Kad to sāk novērot lai varētu likt aizdomas ka tas ir vainīgs? Skatos man veiktās analīzes tieši kad bij folikulārā fāzē ir ok. A mazums pēc tam tur viss grīstē. Kā to lai zin? Mazums vēlāk tā nepietiek un nemaz nezin ka notiek grūtniecība jo sākas kā mēnešreizes . Kāda jums pieredze ar progesteronu?

Papildināts 15.10.2023 16:14:

Man tur 1.13 ja tomēr nevar saredzēt un tajā fāzē norma ir 0.65-1.91

femmefatale

Dzuula23
Nu lai iegūtu objektīvu viedokli par hormoniem, tad tos nodod trīs reizes cikla laikā. Pirmā orientējoši ir 3-5 CD tad ir 12-14 CD un 23-25 CD.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869