IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

femmefatale
Nu skaidrs. Nodots tik šajā fāzē, bet gaidu nākošo ciklu kad sāksim stimulēt. Tad gan jau bauda atkal vai ne?

femmefatale

Dzuula23
Man IVF klīnikās ne vella nepārbaudīja. Tāpat kā Tev vienu reizi skatīja tik progesteronu un vienu reizi to OH progesteronu. Bet pareizi ir skatīties visās trijās cikla fāzēs.

femmefatale
Nu es ar esmu ivf klīnikā. Varbut pašai nodot tas analīzes? Kad vislabāk nodot? Man baudits tas OH

femmefatale

Dzuula23
Lai saprastu kā Tev organisms izstrādā tieši progesteronu, tad to ir optimāli nodot 5-7 dienas pēc ovulācijas. Jo ap ovulācijas laiku PG ir zems, savukārt pēc ovulācijas sāk augt.

femmefatale
Super. Paldies. Tā arī darīšu. Kādiem jābūt rādītājiem?

Papildināts 15.10.2023 18:11:

Man šķiet ka nemaz nenāk par ļaunu pašam savu izmeklēšanu uztaisīt, turklāt šis analīzes sanāk abas vien 10€

femmefatale

Dzuula23
Nu būtu labi ja būtu tuvu pie 30. Jo vairāk jo labāk. Veiksmīgai gr. norisei cenšas PG uzturēt ne mazāk par 30. Bet pēc transferiem vienmēr ir kaudze ar PG medikamentiem, par to nesatraucies.

Ja ņem mani, piemēram man ovulācija parasti 15-17 CD, PG nodots 24 CD un bija 42.

deleyla

Biju klīnika. Stimulāciju sāks pēc mēneša, sanāk izlaisti 2 cikli būs. Dr pēc usg pateica palikusi stimulacijas pārpalikumi...ov bijusi.

Kad pārjautāja par trombofolijas analīzēm un pat to ka man tā mutācija 4/4 pateica ka tas neko neietekmē.

Kā olsuni kvalitāte vainīga pie ma,sa .

Ka 2x arī var būt tuksi folikuli .vecums man tādas kā olšūnas nav labas.kad prasīja vai sen nepaliek atavokli pateicu, atgādināju ka augustā paliki stāvoklī.dr tad uzreiz pateica ka ar trombofoliju nav saistības un paaugstinātu homocisteīnu.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

deleyla
Redz cik ārstiem atšķirīgi viedokļi. Bet nu ko darīt, jāklausa arī savai iekšējai čuikai.

deleyla

femmefatale
Iekšējā saka ka šis ir iemesls kāpēc nesanāk gan trombofoliju gan homocisteīns ,zems dzels(reāli anēmijas raditaji) visu uz vecumu novēla

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

sintulis210

Meitenes padalaties kādus vitamīnus pirms stimulācijas lietojāt jūs gan vīrietis.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869