IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
deleyla

Man vispār likās doka mēģina atkratīties. Jo man decembrī 41g un stimulacija mēnesi pirms .man šķiet mēs nepaspesim

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

deleyla
Ak jē. Man pat vēl Ļakutins teica savulaik, ka PAI mutācija ir pie vainas missedam. Tāpēc Tev viņu ar izslēgt nevar. Tā jau dr. Ļakutins ir ļoti gudrs dakters un salīdzinot šos viedokļus es paļautos vairāk uz Ļakutina viedokli, tik tas ka viņam visiem laika un uzmanības nepietiek, tas ir cits jautājums.

Dārgākais jau ir stimulācijas medikamenti, domāju ka Tu iekļausies termiņā. Varbūt kļūdos ka procesu ļauj pabeigt pa valsts naudām, ja stimulāciju esi uzsākusi vēl 40 gadu vecumā.

deleyla
Hmm par dzelzs deficītu. Šis liek aizdomāties. Man dzelzs arī ļoti zems 7.5. Norma 10-291.. vai tas varētu būt man galvenais iemesls kāpēc neiestājas gr? Tagad dzeru dzelzs vitamīnus,kas ceļ šonedēļ taisīšu atkārtoti vai ir uzlabojumi

Ausma2023

deleyla
Medicīniskās apaugļošanas procedūras veikšana tiek apmaksāta sievietēm līdz 40 gadu (ieskaitot) vecumam. Tas nozīmē, ka pacientei, piemēram, 40 gadu un divu mēnešu vecumā ir tiesības uzsākt valsts apmaksāto olšūnu stimulāciju ar medikamentiem un turpināt to līdz embrija transfēram.

sammer

sintulis210
D vitamīns 4000 dienā, jods, folijskābe 1000, Q10 (lielāka deva), arī vīrietim svarīgi d vitamīnu un Q10 lietot. Tas no dakteres ieteikuma, kas jālieto. Pati dzēru Pregnacare conception kompleksos vitamīnus, vīrs dzēra vīriešu versiju, kur uzsvars uz cinku, selēnu.
Jāskatās arī kādas pašai vajadzības, vai dzelzs pietiekami, kas ar vairogdziedzeri utml. Pēc vienas meitenes ieteikuma te, cālī, lietoju kviešu zelmeni smūtijos.

deleyla

Ausma2023
Man ir 40mit un decembrī būs 31

Papildināts 16.10.2023 13:25:

femmefatale
Nu jā, viņa vaino olšūnas.medikamentus rīt izņemšu takā tie par valsts naudu

Man dzelzs(feritins]) varie no 3 līdz 7 ja izdodas pacelt max bijis 27 kad dzeru dzelzi 2bulta

Papildināts 16.10.2023 13:26:

femmefatale
Šodien arī hjertemagnyl var padzert ,iespējams būs jasprice ja būšu stāvoklī .nu pavirša attieksme ..pagājušā reizē bija ieintereseta

Papildināts 16.10.2023 13:29:

Dzuula23
Es stāvoklī palieku ...tikai ir sa vai ma

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

OdzinaPodzina567

Dzuula23
Man feritīns visu laiku ir 10-15 vienu posmu daktere pie tā piesējās lika pacelt kas man bija ļoooti grūti, tiku līdz 30 ar paaugstinātām preparātu devām un uzturu. Turēju to 30 rādītāju kādus 3 mēnešus līdz stimulācijai. Grūtniecības kā nebija tā nebija. Tagad pēc stimulācijas feritīns nokrita uz 7.

deivons

sintulis210

Dzēru Omega 3, Q10 600 mg, Vitamīns C, E, A, D, cinks, selēns, ķiploku kapsulas, jods, resveratrols, melatonīns 3mg, vīrietim + ashwagandha

es visu pirku atsevišķi jo kompl. vitamīni ir mazās devās

deleyla

Man pēdējā gr feritins bija 3

justme

deleyla
Tu esi pie Seimuškinas?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869