IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

cheers12

Sveika!

Izmaksas tiešām ir ļoti individuāli - citai 2000 euro, citai pat 15 tūkstoši euro.

Ārstu jāizvēlas palasot, ievācot informāciju un galu galā - es vadījos pēc iekšējās sajūtas. Svarīgi saprast, ka ārsts, kas der vienai, nederēs citai. Jāsaprot, kāda pieeja un komunikācija vislabāk der tieši tev.

Vīram atkarīgs no tā, vai plānots paralēli apmeklēt arī andrologu un mēģināt veikt uzlabojumus, ja tādi nepieciešami. Ja tīri IVF procedūru ietvarā jautā, tad vīram punkcijas dienā jānodod materiāls - šāda pieredze viņam jau ir, ja veikta spermogramma.

Engolija
Es no galvas tagad nepateikšu, bet bija vēl daudzi citi hormoni jānodod - testosterons, androstendions utt.

Ausma2023

cheers12
Pirms es uzsāku šo visu, mana ginekoloģe ieteica vai nu Fodinu vai Vītiņu.

Pirmajā lapiņā ir daudz labas informācijas un noteikti palasi iepriekšējās sarakstes. Ticu, ka besis lasīt, bet palēnām "iebrauksi" tajā visā.

Vienas unikālās summas nav. Manā gadījumā: šķiet, ka esmu sasniegusi 10 000 EUR ..

Un ir veiksminieces, kas valsts programmas ietvaros iztiek ar minimālām pacienta iemaksām un viss izdodas ar pirmo

Šī ir kā dārga loterija, kā azartspēles, kas Tevi ievelk, jo liekas, ka tūlīt jau būs, tūlīt jau izdosies, vēl tikai viena analīzes, vēl tikai ...

Papildināts 26.10.2023 23:39:

Engolija
Šīs hormonu analīzes Tev tika nodotas 2x viena cikla ietvaros? Cikla sākumā un ovolācijas brīdī?

Ausma2023
Mellenes
paldies par info)

oii, analīzes ir bijušas daudz, gan 3-5 cd gan 21

ir veikta arī laparaskopija, olnīcu rezekcija, un arī pārbaudīta olvadu caurlaidība, viss esot ok
hormoni arī esot viss normas robežās

jā par to azartu ticu un esmu gatava kad šis viss var ieilgt gadiem kamēr izdodas, bet zinu kāds ir mērķis,un ka tas viss maksā. droši varu teikt ka es nenolaidīšu rokas, jo es zinu ka vienīgais ko no sīs dzīves vēlos ir realizēties kā māte, tas ir pats galvenais, un agri vai vēlu es to panākšu! protams izmaksas nedaudz biedē, bet nu neko, kā ir tā ir..

interesanti.... varbūt kā manā gadījumā kad viss ir tīri normāli ar veselību abiem, varbūt tās summas nebūs 1 procesam tik lielas? hmm.. pat nezinu cik vajag iekrāt kamēr viss sāksies

Papildināts 26.10.2023 23:51:

Ausma2023
Mellenes
paldies par info)

oii, analīzes ir bijušas daudz, gan 3-5 cd gan 21

ir veikta arī laparaskopija, olnīcu rezekcija, un arī pārbaudīta olvadu caurlaidība, viss esot ok
hormoni arī esot viss normas robežās

jā par to azartu ticu un esmu gatava kad šis viss var ieilgt gadiem kamēr izdodas, bet zinu kāds ir mērķis,un ka tas viss maksā. droši varu teikt ka es nenolaidīšu rokas, jo es zinu ka vienīgais ko no sīs dzīves vēlos ir realizēties kā māte, tas ir pats galvenais, un agri vai vēlu es to panākšu! protams izmaksas nedaudz biedē, bet nu neko, kā ir tā ir..

interesanti.... varbūt kā manā gadījumā kad viss ir tīri normāli ar veselību abiem, varbūt tās summas nebūs 1 procesam tik lielas? hmm.. pat nezinu cik vajag iekrāt kamēr viss sāksies

Ausma2023

cheers12
Nu redzi, ir dakteri, kas praktizē pirmo valsts programmu bez nekādiem papildus izmeklējumiem, tad arī izmaksas nav. Veiksmes faktors. IVF izdošanas procents ir ap 40 - 50 %.

tas ir loti labs procents!

a jūsu gadījumā, kapēc tik daudz?

OdzinaPodzina567

Engolija
Es Tev došu ieteikumu. Ja Tu neesi gatava iet šobrīd uz ivf un domā ka ir jāpiestimulē ovulācija neej pagaidam pie reproduktologiem. Es tieši biju pie Gasiņa un Fodinas tie noteikti nav tie ārsti kuri tērēs laiku klostilbegitiem un ovitrellei. Es to nedomāju ka pretenziju bet gan ieteikumu kā darīt labāk. Aizej pie laba ginekologa un mēģini vispirms ar viņu šo vieglāku artilēriju.

Ausma2023
Šīs analīzes man tika nodotas tikai 3. cikla dienā.

deleyla

Papildināts 27.10.2023 00:17:

FsH tad man ar saprotu mazas rezerves olsunu?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

OdzinaPodzina567
Esmu gatava dajebkam , apnicis gaidīt gadiem. Bet ginekologs mans teica ka lai pavērojot bazālo temp un ja nebūs ov tad mēģināsim stimulēties

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869