IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

OdzinaPodzina567

OdzinaPodzina567
Es biju jau sākumā pie parastajiem ginekologiem. Viņi man pat Ovitrelli nedeva. Lika censonēt gadu. Jo teica, ka viss ir kārtībā.

Deva un deva tikai Utrogest, jo bija zems progesterons. Un man kā nepalīdzēja to uzcelt, tā nepalīdzēja. Un tā pus gadu barojos ar Utrogest.
Tad pati uz savu galvu aizgāju pie Treija un viņš man izrakstīja Ovitrelle . Un hops, progesterons beidzot labs.

Diemžēl saņēmu sliktas ziņas. Embrijs nemaz nebija sācis implantēties. Tagad lasu internetā statistiku - un tā 40% statistika ir sievietēm līdz 35. Vismaz pētījumi saka, ka sievietēm ap 40 ir tikai 15% implantēšanās iespēja un tad viss pārējais. Liekas, ka jāatmet sapnis, jo, ko gan ar savām vecajām šūnām varu gribēt Vispār ir zināmi cilvēki, kam IVF 40gadu vecumā ir nostrādājis?

Internets saka - Unfortunately, IVF success at 40 with own eggs is limited – it is estimated at lower than 10%.

OdzinaPodzina567

Engolija
Man arī šis šķiet situācijai piemērotāks variants. Clostilbegyt un ovitrelli izrakstīja ginekoloģe, pie kuras eju. Cik atceros ginekologs drīkst noteiktu skaitu reižu šo pieeju pacientri veikt (precīzu skaitli neatceros cik), šo ginekoloģe ieteica izmēģināt pirms pārgāju uz reproduktoloģijas klīniku. Reproduktologs jau ir smagāka artilērija.

justme

deleyla
Tu taču biji taisījusi AMH, tas arī parādīja, ka ir samazināta olšūnu rezerve. Zems AMH iet roku rokā ar augstu FSH.

Papildināts 27.10.2023 08:28:

Redzu, ka slēgtajā grupiņā ir jauni pieteikumi, atgādinu, ka ir jāiesaistās sarunās te un jāsūta man īss apraksts par savu ivf ceļu. Savādāk neapstiprināšu (:

deivons

Leominija
Katram pie tas visas statistikas ir tomēr individuāls organisms.

Es laikam esmu tas gadījums kad nomainot ārstu man 39 gados sanāca 9 embriji par ko es pat nesapņoju un ar 1x pēc stimulācijas tiekot galā ar savu diagnozi uzreiz izdevās palikt stāvoklī. Un dr.nekad man nav teikusi neko par vecumu.

deleyla

justme
Netaisiju AMH

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Leominija
Žēl, ka neizdevās. Vai tas bija pirmais transfers? Ja tā, tad nevajag nokārt galvu. Reizēm ar pirmo reizi neizdodas arī citu vecumu kategorijās.

justme

Engolija
Es te tā padomāju par tavu situāciju. Nu ir tā, ka ja folikuļi maziņi, nav labākais variants dot tikai Ovitrelle, jo mazos folikuļos var būt nenobriedusi olšūna, kas nekādu labu rezultātu nedos. Un mazi folikuļi arī sr šprici var neplīst. Pilnīgi šķiet tā bezjēdzīgi. Tev būtu tad jāaudzē tas dominantais folikuls ar Clostylbegyt tabletēm, tad kad folikuli pietiekoši lieti, špricēt Ovitrelle un endometrijam Estrofem no cikla sākuma jau. Trejs jau it kā labs ārsts, žēl, ka neiedziļinād tavā situācijā.

Bet var būt, ka Clostylbegyt tev nelīdzēs, jo fsh ir augsts, vienkārši organisms nereaģēs. Tad gan oabākais variants ir medicīniskā, bet esi gatava, ka būs milzīgas zāļu devas. Tas tā no pieredzes.

Papildināts 27.10.2023 09:36:

Leominija
Ir zināmi arī pēc 40 gadiem, kam ir ivf bēbīši. Vai dzemdi pārbaudīji pirms transfēra?

OdzinaPodzina567

Leominija
Kā Tu to uzzināji? Tev taču bija hcg vai tas no ovitrelles? Tagad taču vairs nevar zināt no ovitrelles vai implantācija.

Leominija
sveika, aizrakstiju privāti, man arī 40+ un neviens nekad nav solījis ne tuvu 50'% ir gajis runa, knapi par 20% un pat 10%, cits ārsts atkal optimistiskaks, bet es tā tāpat mēginu , jo statistika ir statistika, bet dzīvē viss var notikt savādak.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869