IVF, ICSI, IUI Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

justme

Es Treijam biju ieminējusies par Clostilbegyt. Viņš pateica, ka to izraksta tad, ja nav dominantā folikuļa, bet man tas ir katru reizi. Un noteica, ka varbūt pati gribu būt dakteris un tad gan sev varu izrakstīt ko vien vēlos.

Man vispār folikuļi skaitās mazi? 9 c.d ir 13 cm, bet 13. c.d ir 16 cm.
Ovitrelle poti špricēja kad bija 16 cm. Cikls man ir 24 dienas.

Un olnīcu rezerve man nav maza, to noteica, kad USG redzēja 6 antrālos folikulus. Laikam katrā olnīcā, cik saprotu. Jo teica, ka rezerves man ir labas. Tāpēc nelika taisīt to AMH.

Papildināts 27.10.2023 09:58:

FSH ne vienmēr nosaka olšūnu rezervi. To skatās pēc folikulu daudzuma USG.

justme

Engolija
Priekš 13cd 16cm ir maz. Parasti plīst ap 20cm folikuļi. Pie ārsta ar tādu attieksmi un stulbiem izteicieniem neietu. Nemaz neieklausās pacientā.

Nu man arī usg redz daudz antrālo folikuļu ap 5 parasti cikla sākumā, bet būtību tas nemaina, ka ir augsts fsh un zems amh. Stimulācijas arī diezgan švakas ar lielām devām. Tā ka tā.

Engolija
Nu dakterim loti nepatīk, ka runā pretī, par to daktera būšanu pašai gandrīz katrai man škiet ir teicis, kas kaut ko mēgina pati ierosināt, vai arī gadījās sliktās omas diena. Man ir bijušas gan labas vizītes ar jokiem un sirsnīgu parunāšanos, gan skarbās, kad pēc tam rokas nolaižas un depress...

justme
Bet Treijs ir zinošs ārsts, viņš man neteica, ka būtu zemas olnīcu rezerves. Pateica, ka rezerves ir labas, jo to redz USG. Un tāpēc nelika taisīt AMH.

Diez vai viņš man būtu melojis.

Papildināts 27.10.2023 10:13:

justme
Un varbūt man notiek vēla ovulācija, tāpēc 13. c.d folikuls ir tie 16 cm.

cipsis
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437869