Īpašnieka atbildība par neapdzīvotu nekustamo īpašumu

vecis35

Slēdza vecis35: "Žurkas var būt brīvas un iet uz cik burtiem māk aiziet :D".
vecis35

Ja nemaldos, tad īpašums nedrīkstēja būt tādā stāvoklī, ka ir iespēja gūt traumu vai zaudēt dzīvību, ja kaut kas sagrūst un uzkrīt uz galvas. Vēl laikam bija jānodrošina, ka nevar tā vienkārši ieiet, uzkāpt otrajā stāvā un izkrist cauri griestiem.

Pēdējās nedēļas notikumu kontekstā laikam prasītos jauna prasība - nodrošināt kontroli, ka īpašums netiek izmantots no trešo personu puses. Kaut vai uzliekot videonovērošanu un pienākumu ziņot par svešiniekiem. Pēc analoģijas ar auto - ja auto nozagts un ar to izraisīts CSNg, bet zādzība nav oficiāli pieteikta - atbildīgs īpašnieks. Tad šādu īpašumu saimnieki varbūt padomātu, pirms klāstītu portāliem par atlauztām durvīm un izēstu medu.


Dzeltenacielava

Kur tas ir teikts - par īpašuma stāvokli? Lauku mājā? Šis ir labs un vecs komuņagu jājamzirdziņš - ir ļoti ok piegānīt un apzagt neapdzīvotu īpašumu. Jo īpašnieks pats ir vainīgs, ka uz ziemu prombraucot durvis aizslēdza, nekauņa.

vecis35

Ja tas īpašums atrodas pierobežā un tur pusgadu var netraucēti dzīvot pār robežu atnākušas trešās personas - jā, īpašnieks viennozīmīgi ir vainīgs. Ceru, ka tiks attiecīgi papildināta arī likumdošana.

Dzeltenacielava

Laba filozofija. Tikai tad nevajag brīnīties, ka kāds uzlauzīs Tavu pagrabu, jo Tu nebūsi tur rādījies kopš pavasara; nolasīs Tavus kartupeļus, jo lauks izskatās visai pamests; aizmīs nepieslēgto apskarambāto ričuku un pačučēs ar sievu, jo esi ilgtermiņa komandējumā un viņa izskatās noskumusi. Pats vainīgs, viennozīmīgi.


vecis35

Dzeltenacielava
Jā, laba.

Resnā Žurka

nodrošināt kontroli, ka īpašums netiek izmantots no trešo personu puses.
Tas ir kā domāts? Pats vainīgs, ka apzaga? Policija, protams, priecāsies. Mazāk darba.

Neviena atslēga vai drošības sistēma nav 100% droša. Atšķiras tikai laiks, kas vajadzīgs, lai to uzlauztu. Tālā nomalē pat dzīvā apsardze neko nevar garantēt.

vecis35

Resnā Žurka
Tas ir tā, ka īpašums tiek attālināti kontrolēts 24/7 režīmā, un ja tur uzrodas pār robežu nelegāli iekļuvušas personas, tad 5-10 minūšu laikā ir informētas attiecīgās valsts institūcijas.

Izklausās, protams, ačgārni, bet īstenībā varu piekrist. Māsasvīram, cik atceros, ir kaut kāda sistēma, kas sūta sms. Vēl opcija ir meža kamera. Bet tiešām tādā paaugstinātas bīstamības zonā kā krievu pierobeža būtu jālemj valstiskā līmenī par lietām, ka tieši skar valsts drošību. Un vot tad, kad visi priekšnoteikumi izpildīti, tad jau žēlabaini kviekt par izlauztu māju un izēstu medu.

Resnā Žurka

Bet tiešām tādā paaugstinātas bīstamības zonā kā krievu pierobeža būtu jālemj valstiskā līmenī par lietām, ka tieši skar valsts drošību.
Jā, monitorings ar ierīcēm būtu javeic valstiskā līmenī.

vecis35
Incanti, kādas tieši prasības ir apdrošinātājiem?


malacis

Vai, kā te dažiem patīk visu kontrolēt, noteikt ar likumu.. Tādiem laba karma būtu piedzimt Ziemeļkorejā, tur kautkāda vidēja ierēdņa amatā, kontrolējot savu mazo apgabalu, varētu nepārtraukti orgasmēt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437871