Īpašnieka atbildība par neapdzīvotu nekustamo īpašumu

vecis35

Slēdza vecis35: "Žurkas var būt brīvas un iet uz cik burtiem māk aiziet :D".
vecis35

malacis
Kā Tev šķiet, cik ekonomiski pamatoti ir uzpasēt īpašumu preventīvi, nevis brīnīties, ka kaut kādam ienācējam no robežas viņas puses nez kamdēļ medus garšo?

Katra šāda vieta, kur bez saimnieka ziņas var ienākt, apsildīties, izmantot elektrību un uzēst medu, tikai palielina iespēju, ka nācēju ar laiku būs vairāk.

Papildināts 15.10.2023 21:53:

Resnā Žurka
A nekādas. Neapdzīvotu nekustamo īpašumu nekurienes vidū bez ūberkrutas signalizācijas, kur ir garantēta patruļas ierašanās minūšu laikā, neapdrošina kā sugu. Pret zibeni un plūdiem - jā, pret trešo personu nodarītiem zaudējumiem - nē.

malacis

vecis35
Es ne par ekonomisko izdevīgumu, bet par obligātumu. Bija mums obligātā vakcinācija, tagad kas plānā - obligātā videonovērošana? Tas viss ved policejiskas valsts virzienā.

Kautko atceroties no citām tēmām - Tev patiktu, ja valsts ar likumu noteiktu, cik bieži seksam jābūt? Gribētu dzīvot tādā valstī?

vecis35

malacis
No dzīves esi atpalicis. Iebrauc jebkurā pilsētā, reizē ar pilsētas nosaukumu, visticamāk, ieraudzīsi šādu te:

.

Resnā Žurka

Nu un kā tur ar personas datu aizsardzību un likumiem, ja kameras uzstāda privātīpašumā

vecis35

Resnā Žurka
Elementāri. Akurāt privātīpašumā kameras vari likt cik gribi. Savā. Un tā, lai kameras redz tikai to, kas ir privātīpašuma ietvaros. Protams, zīmei ir jābūt.

malacis

vecis35
Neko neesi sapratis. Man nekas nav pret videonovērošanu. Sev saliku. Tiesa, ir mīnusi. Sieva redz, ja slepus dodos uz pagrabu pēc aliņiem. Bet es to ierīkoju brīvprātīgi. Tu ierosini, lai valsts man spiestu to darīt. Saproti atšķirību - valsts tevi piespiež, vai tu to dari brīvprātīgi?

Tu neatbildēji par seksa piespiedu biežuma likumu.

vecis35

malacis
Tu dzīvo pierobežā? Vai Tev ir pastāvīgi neapdzīvots īpašums pierobežā? Zini, ir drusku stratēģiskākas lietas par aliņiem.

Tā kā man sekss pēc manas iniciatīvas nav bijis, tad man ir diezgan paralēli, cik bieži to paredz/var paredzēt likumdošana.

Labi, salīdzinājumam - ja kādā pastāvīgi neapdzīvotā īpašumā tīri nejauši atrod marihuānas plantāciju, daudz banānu un pa vidu tiem drusku sniedziņa, arī tad teiksi, ka saimnieks drīkst nezināt, kas tur notiek un ne pa ko neatbildēt?

Resnā Žurka

Un tā, lai kameras redz tikai to, kas ir privātīpašuma ietvaros. Protams, zīmei ir jābūt.
Un te sākas problēma

Pierobeža ir jāmonitorē dienestiem, bet, kā izskatās, pašķidri tomēr. Robežsargi dežūrēdami piekusuši, kad ordas nāk pāri, bet trafiks atstrādāts. Robežu vajag aiztaisīt, lai šitie netiek pāri.

Bet Lietuvas pierobežā arī pa apdzīvotām mājām zagļi mēdz sirot, traktorus un citas līdzīgas mantas zagt un pāri robežai ātri vien.

vecis35

Resnā Žurka
Varbūt izskaidrosi, kur sākas problēma? Atnāks juridiski zinošs sliktais, atradīs ceļu, pa kuru ieejot īpašumā zīme nav redzama, un uzrakstīs kļauzu?

Nu lai atnāk, lai uzraksta. Un lai parāda, pa kurieni nāca, ja zīmi neredzēja. Aplauzīsies.

vecis35
Es tomer ierosinatu, ka papildus jau samaksatajiem nodokliem, visiem LV pilsoniem obligata karta atvelk naudu zoga izbuvei uz robezas, jo busim.godigi, nu nepietiek.Loti lidziga sistema jai veiksmigi darbojas, kad uzbuveja Uzvaras pieminekli, vnk darba nemejiem novilka no algas un hops, piemineklis gatavs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437871