Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sviestmaižu tosteris

bļaustīgais kaķis

bļaustīgais kaķis

Jautājums par tosteriem, kas cep tās saplacinātās maizītes. Vai jums ir kāds labs, kādu ieteikt?

Nopirku Stollar, izkatījās it kā pieklājīgs, bet ļoti ātri sāka nākt nost platēm pārklājums. Gribu pirkt citu, bet lai nav tāds pats viendienītis. Veikalā godīgi sakot visi izskatās vienādi.

Meklēju, vai nav nopērkami kādi profesionālie vai no labām firmām (Miele, Kitchenaid vai tamlīdzīgi), bet neatradu.

Babs

Man ir Tefal ar maināmajām platēm, es gan tieši sviestmaižu tostera plates reti izmantoju, bet, teiksim, grila vai vafeļu plates ļoti bieži, mazgātas gan ar rokām, gan trauku mašīnā, pagaidām (tpu, tpu, tpu) nekas nost nenāk, lietots jau gadus trīs.

Life is hard but, thankfully, short

Tefal jau gadiem! Amerikanu Ninja ieradas. Tosteris + mini cepeskrasns. Best ever!

Amnesia

Es arī par Tefal ar maināmajām virsmām.

bļaustīgais kaķis

Apkopojot aptauju rezultātu divās vietās, labākās atsauksmes ir par Lidl un Tefal. Vakar nopirku Lidla, nu redzēs. Ja nebūs labs, tad nākamais būs Tefal.

kristel

Ja mazgājot berž - tad nonāks jebkam nost pārklājums. Plātnes ielieku bļodā, ieleju trauku mazgājamo līdzekli un atstāju karstā ūdenī lai miekšķējas. Noskalo, noslauka un lieto atkal.

Man gan laukos, gan pilsētā tagad ir no Lidl. Cep ļoti labi.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437895