Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Trīs riteņu rati

Palmish

Palmish

Vai kādai mammai ir kombinētie trīsriteņu rati?Kādas firmas? Plusi un mīnusi? Kam pievērst uzmanību?

Pašai nav bijuši, bet no paziņu un citu mammu puses vislabākās atsauksmes esmu dzirdējusi par "Baby Jogger" Citi mini ratiņiem. Ja nemaldos, tad arī bija kulba nopērkama papildus.

Man bijuši gan Koelstra (LV nav nopērkami), gan TFK, gan PegPereggo Book cross pastaigu rati. Esmu absolūts 3 riteņu ratiņu fans. Paralēli bija arī Hesba un kaut kādi ar rotējošiem priekšējiem. Man ļoti patīk trīsriteņu ratu manevrēšanas spēja ziemā pa sniegu, neceļos, dubļos, smiltīs. Ripo ļoti viegli un viegli kopt riepas (nav mistiski izdilumi riepās), jo visiem nosauktajiem ir pumpējamas vai gaisa kameru riepas. Ērtas rokas bremzes, kad jāiet lejā pa kalnu. TFK jaunajam modelim ir ļoti advancēta 2 vienā kulbiņa/sēžamā daļa, kas atvieglo uzglabāšanu. Vienīgais mīnuss no pieredzes - pasmagi. Bet visiem ir opcija pārnēsāt kulbiņu ar visu zīdaini iekšā. Vēl arī nedaudz jāpiešaujas nobraukšanā no apmales, jo svars paliek tikai uz vienu riteni. Manā pieredzē bērns nekad nav ratus sasvēris un apgāzis neplānoti pieceļoties kājās ratos. Katrā gadījumā 3 riteņu rati ir perfekti aktīviem vecākiem, jo pa neceļiem iet kā tanki. Pa pilsētu vispār ripo kā pa sviestiņu.

montero

Man ir baby jogger pastaigu rati un piepirku kulbu, vienmēr visur varu izbraukt ar vienu roku un ietilpt visos liftos. Man svarīgi bija, lai pati varu viegli izjaukt un izcilāt. Vienīgais, kur var piekasīties ir kulbas izmērs, jo pamazs salīdzinot ar klasiskajiem ratiem.

Kamoliite

Ir TFK, dzīvoju vietā, kur meža ceļi, grantene... ideālākais izgudrojums. Patīk, ka labi nokomplektēti - ratu maiss, lietus plēve, moskītu tīkls. Lieli, ērti, plaši rati. Runāju par sēžamratiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437899