Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ovitrelle pote

Engolija

Sveikas meitenes!

Kurā ciklā pēc Ovitrelle potes palikāt stāvoklī?
Man pirmais cikls neveiksmīgs.

Nesaprotu, kāpēc nekas nenotika, ja jau folikuls plīsa.

Puņķi un asaras.

Pirmajā un Ovitrelle nenodrošina palikšanu stavoklī, ir ļoti daudz citu faktoru, sākot no olšūnas kvalitātes, turpinot ar vīrieša materiāla kvalitāti un daudz citiem faktoriem.

Vīrieša materiāls ir kārtībā.
Par olšūnas kvalitāti nevar spriest, dakteris teica, jo to var redzēt tikai mikroskopā. Olšūna ir ar aci nesaskatāma. Bet teica, ka visticamāk ar to man viss ir kārtībā.

Papildināts 17.10.2023 19:05:

Man poti taisīja 13 cikla dienā. Folikuls bija 16 cm.
Cikla garums 24 dienas.

Varbūt jāliek klāt Clostylbegut? Vai to liek tikai tad, ja nav dominantā folikula?

Engolija
Kāda situācija ar endometriju - ir pietiekoši biezs? Olvadi caurlaidīgi? Faktoru daudz...

Un pat tad, kad šķietami viss kārtībā, nejau katrā ciklā sieviete tiešām arī ar garantu var palikt stāvoklī.

deleyla

Engolija
Man ar folikuli bija smuki ,beigās tuksi...pote nav brinums

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Ar kādām metodēm noskaidrojās, ka folikuli tukši? Dakteris teica, ka to nevar tā noskaidrot.

Papildināts 17.10.2023 21:07:

Andora
Endometrijs bija 6 mm pirms potes. Un arī zems progesterons. Bet tagad es lietoju Utrogest un progesterons ir labs.
Un Ovitrelles pote nodrošināja, ka folikuls plīst, un gan jau arī endometrijs tagad ir labs.
Pēc potes USG nav bijis.

Engolija
Hmm man liekas, ka bik pa ātru pote iepotēta, nu pie 16mm. Es 2020.gadā oktobrī sāku stimulēties, 5-9CD bija jādzer clostibegyt, tad kkādā 14CD ovitrelle. Tas cikls bija pa tukšo, tad 11.2020 izlaidu un ar 3 x sanāca, arī tā pati shēma..bet nu man potēja, kad folikuls bija vismaz 20mm

skurbulis

Bet clostibegyt izraksta tad, kad neveidojas dominantais folikuls. Man tāds ir katru mēnesi. Man problēma, ka neplīst. Vai arī es kaut ko jaucu?

deleyla

Engolija
Nu man bija stimulacija, un nemaz ārā.4 folikuki .vidi tuksi

Papildināts 17.10.2023 21:48:

Man pie folikula 16mm teica ka vēl maziņš stimulēja talak

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Ja folikuli tukši, tad gan jau arī nav dzeltenā ķermenīša luteālajā fāzē, un līdzarto zems progesterons. Bet man ar to viss ir kārtībā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437907