Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ovitrelle pote

Engolija

deleyla

Engolija
Pg man viss kārtībā. Tuksi folikuli mēdz būt arī nepareizu zāļu un devu dēļ.

Pg 21cd parasti 41/47 gr laikā ap 90 ,bez zalem

Papildināts 17.10.2023 22:52:

Engolija
Pg man zemākais bijis 35 pie grutniecibas .šis hormons man nav deficīta

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Vai var pēc Ovitrelle potes aizkavēties menstruācijas? Man kavējas 4 dienas, bet testi negatīvi. Man nekad dzīvē nebija kavējušās.

deleyla

Engolija
Man savādāk Man ņēma ara folikulus .mr sākas ka pēc ārsta teiktā 10mit dienas pēc procedūras.man mr kavejas tikai gr dēļ vai to zaudējumu del(pēc ma un sa)

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Engolija
Es domāju, ka nē, jo man folikuli nobrieda, bet neplīsa. Nezinu,kāpēc daktere lika vēl to clostibegyt

Man arī potēja Ovitrelle, kad endometrijs bija noteikti lielāks par 6mm, un folikuls bija ap 18-20mm. Man šķiet, ka Tev viss par ātru noticis. Lietoju vēl clostilbegyt, lai nobriestu vairāk dominanto folikuli, man bija katrā stimulācijā pa diviem, bet tik un tā nesanāca, jo izrādas dzemdē pie kakliņa bija polips, kuru redzēja tikai labā usg aparātā.

Hopeandfaith

Man katrā olnīcā bija 6 antrālie folikuli. (Olnīcu rezerve). Bet dominantais viens katrā olnīcā dabīgajā ciklā.
Ovulācija pēc Ovitrelle man notika. Spriežu pēc progesterona. Jo tik augsts man nav bijis.
Endometrijam man nekādas zāles neizrakstīja. Laikam doma bija tāda - ja notiks ovulācija, tad arī endometrijs būs labs.

Papildināts 18.10.2023 11:54:

Ja 16 mm folikuls ir pa mazu, lai špricētu Ovitrelle, tad kāpēc dakteris man tieši tajā dienā tādu lika špricēt? Dakteris ir zinošs.

Engolija
Man pie 17mm daktere skaitīja dienas, +2 dienas un bija jāšpricē ovitrelle!

Kāpēc Tavs zinošais dakteres špricēja pie 16mm, to jājautā viņam.

Vai manā gadījumā var izrakstīt Clostylbegyt?

Vai to izraksta tikai, ja nav folikula?
Lasu zāļu instrukciju internetā un nav skaidrs.

Engolija
Es domāju, ka var, tas tāds standarts..bet to nosaka ārsts

Engolija
Man pašai arī bija katru mēnesi ovulācija, viens dominantais, bet daktere tāpat izrakstīja Clostilbegyt, lai katrā olnīcā ir vismaz pa vienam dominantajam. Protams, brīdināja, par dvīņu iespējamību, bet mēs bijām tikai par. Man šķiet, ka šeit drīzāk Tev endometrijs bija pārāk plāns, lai kas pieķertos, jo pēc Ovitrelle potes, endometrijs vēl mazliet saraujas.Stimulējos trīs mēnešus. Noteikti izrunā ar dakteri, ko darīt, ko pamainīt. Varbūt olvadu caurlaidību pārbaudi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437907