Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ovitrelle pote

Engolija

Hopeandfaith

Un kādi ir medikamenti lai endometriju uzaudzētu lielāku?
Jocīgi, ka man neviens auglības speciālists neizrakstīja neko endometrijam.

Kā arī ļoti gribētu Clostylbegyt, jo dzirdētas pozitīvas atsauksmes pēc tām.

Engolija
To nemācēšu pateikt. Man neko neizrakstīja endometrijam. Viņš man uzauga labi pats, daktere tikai skatījās usg kā aug endometrijs un folikuli, un īstajā laikā bija jāveic Ovitrelle.

Engolija
Endometrijam ir jābūt pietiekami biezam, lai notiktu veiksmīga implantācija. Tam parasti lieto Estrofem. Bet, ja nemaldos, arī stimulācijas medikamenti vēl papildus to padara biezāku. Es gāju arī uz akupunktūru - skaitās, ka palīdz arī pie plāna endometrija. Vai tā tiešām ir, to jau nevar atbildēt. Jo man bija arī medikamenti.

Man ārsts nozīmēja pārbaudīt estradiolu cikla 3-5 dienā. Kad biju vizītē, man laikam neko endometrijam neizrakstīja tāpēc, jo nezināja, kāds man ir estradiola līmenis. Jo Estrofem ir estradiols. Būs jāuztaisa analīze un jāiet pie daktera.

Papildināts 18.10.2023 17:48:

Cikla 21. dienā estradiols man ir 112 vienības. Bet tas laikam neko neizsaka šādā cikla dienā.

Meitenes, varbūt kāda var iztulkot analīžu rezultātus un pateikt, vai ir norma, vai nav?
Nodots 3. cikla dienā.

Estradiols 44.4 ng/l

LH 2.20 u/l
FSH 10.2 u/l

Androstendions 0.59 ng/l

deleyla

Engolija
Analīžu lapa ir taču normas?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla

Tās normas nav īsti jāņem vērā. Dakteris skatās pēc citām normām.

Tāpat kā progesterons man iekļaujas tajā normā, bet dakteris teica ka ļoti zems.

Progesterona norma ir rakstīta 2.29 luteālajā fāzē, bet dakterim norma skaitās no 30.

Un tāpat ir ar visiem citiem hormoniem.

Sveikas! Man mr bija 6.11. Pie dakteres griezos cikla 12 dienā, taj pat dienā bija jainjicē ovitrelle...(t. i. 16.11) tagad 23.11 veicu analīzes pēc dr. teiktā un prg 34.3 un uzrada hcg 20.4 vai tiešām ir iestājusies grūtniecība vai tomēr tas ir no ovitrelle lietošanas? Pie bērniņa jau censonejam 6gadus

deleyla

xaxaxa
Pēc ovetrille hcg asinis uzradas šķiet pat 2ned

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Lulle

xaxaxa
Ovitrelle var hcg uzrādīdīt līdz 12 dienām pēc potes. Esmu izmēģinàjusi, ka man ovitrelle pazūd jau ap 5-6 dienu no organisma ( veicu hcg testud no 2. potes dienas.)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437907