Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektronisko cigarešu ietekme

eliiza91

deleyla

eliiza91
Pieredzes var būt dažādas, cita pīpes un paliks stāvoklī, cita ēdis bērza mizu, elpošanas svaigu gaisu un nepaliks.NAv divu vienādu organismu kas strādā vienādi.

Papildināts 19.10.2023 15:26:

OdzinaPodzina567
Cigarete nav laba ne asisritei, kas svarīga pie grūtniecības ne olsunu kvalitatei

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Saulstarinjsh

Es esmu reāls piemērs. Paliku stāvoklī.

ss_ss

OdzinaPodzina567
Cigaretes "parastās" ,piemēram,vīriešu auglību ietekmē un kā vēl. Ne velti,ja vīrietim ir auglības problēmas un vēl smēķē,tā ir pirmā lieta,ko neauglības speciālists rekomendē atmest,ja ir vēlme pēc rezultāta.

Alija

50tajos gados parastās nikotīna cigaretes pīpēja visi. Arī grūtnieces. Toreiz nebija pētījumu par kaitīgumu. Tagad ir skaidrs, ka ietekme ir. Maz ticams, ka citiem ķīmiskiem savienojumiem ietekmes nebūs. Tas, ka nav vēl plašu pētījumu, nesamazina prognozējamos riskus, balstoties uz visu iepriekš pieredzēto.

Fertility and Vaping: The Impact E-Cigarettes Have on Men and Women

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

eliiza91

Vēl jo vairāk tadas agresīvi noskaņotas. "Ļuļķis".

Kas tad tas ir, ja ne ļuļķis? Konfekte?

Samazināt auglību un olšūnas kvalitāti noteikti var, bet tas nebūs iemesls neauglībai, ja vīrietis pīpe, tas gan diez gan ietekmē mazos censonīšus (vairāk kā sievieti)

ja gadu nav izdevies palikt stāvoklī, tad drošības pēc iesaku apmeklēt speciālistu, lai tiktu veiktas pārbaudes, varbūt ļoti viegli novēršama kaite un vienmēr labāk ātrāk uzzināt vai kas vainas nekā vilkt garumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437925