Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Limfoma kaķim

Maksi

Maksi

Trīs veterinārārstu izmeklējumos balstīti slēdzieni: limfoma. Kaķītim tikai seši gadi. Antibiotiku, B vitamīna kurss veikts, tagad steroīdi reizi divās nedēļās. Ar ilgstošām ciešanām pirms nāves pēdējā laikā esmu bieži saskārusies, tādēļ negribu, lai mans mīļuks cieš, bet viņš jau nevar pateikt, vai sāp, un arī ārsti nezina. Skrien un lec, bet ir novājējis, neskatoties uz nenomālu apetīti un spēcinošu barību. Svarīgākais ir nodrošināt kaķīša dzīves kvalitāti. Viņš ir kā mana un ģimenes locekļu ķermeņa daļa, vienmēr ir gulējis tikai uz mums. Pat nezinu, kāds ir jautājums. Varbūt par pieredzi? Neloloju cerības, saprotu, ka tas ir laika jautājums.

teite

Maksi
Kā tad tā, neviena komentāra

Ir pieredze. Pirmo akūto vilni uz gadu iepauzēju ar prednizalonu, sākumā lielākas devas, taf mazākas un kādu laikupat vispār neko. Dr pēc gada pētīja atkārtotos rentgenus un teica, ka pirmo reizi redz, ka metastāzes pazudušas. Beeet. Pēc klusuma brīža tās atgriezās ar dubultu agresiju un tad gan vairs neizdevās izcelt. Vienā brīdī, kad pats vairs negrib ēst un neizrāda nekādu interesi par apkārt notiekošo, ļoti jāskatās un jāizvērtē, vai turpini ārstēt (t.i., realitātē - uzturēt pie dzīvības) viņa dēļ vai sevis dēļ. Pēc tam tikai sapratu, ka bija jau par ilgu nostiepts. Smagi bija.

Eh. Turaties

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437945