Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiestājas grūtniecība

Dzuzepe1993

Sveikas, domāju ka daudzas arī šeit ir saskārušās ar šo problēmu, vai arī šobrīd saskaras. Pirms vairāk kā diviem gadiem piedzima mūsu kopīgais bērniņš, ilgi gaidīt negribējām, gribējām lai bērni ar mazu vecumu starpību un ķērāmies pie lietas, mhm pagribējām, divi gadi bez rezultātiem. Ar krūti ilgi nebaroju un mēnešreizes arī ātri atsākās. Esam bijuši pie ārstiem, viss labi... tik cik pāris reižu esmu saslimusi ar piena sēni... dakteri tik saka ka jāgaida un būs.... Katru mēnesi tik taisu ovulācijas testus, gaidu tos īpašos brīžus lai mīlētos, domāju tik par grūtniecību, dzērām vitamīnus, esmu nogurusi no šī visa, un gatava padoties, jo mums laikam nav lemts vairs otrais bērniņs, vairs ovulācijas testus netaisīšu, vitamīnus nedzeršu, ja nav lemts tad nav, tik kā lai samierinās ar tādu faktu, nu ka tomēr nebūs, zinu ka citi pāri mēģina pat 5 un vairāk gadu, bet man vairs pacietības nav un esmu emocionāli nogurusi no iespringšanas uz to, īsto dienu gaidīšanas un no cerības katru mēnesi ka nu tik būs.....

Varbūt tieši tur arī ir tā problēma, ka iespringsti...cik daudz dzirdēts, ka pāri atmet ar roku, nedomā par to un grūtniecība iestājas....

sammer

Dzuzepe1993
Ieteiktu nevilcināties un pa taisno doties uz kādu no auglības klīnikām. Tur tev veiks padziļinātas pārbaudes un analīzes.

LaurraL

Maija1000

Man tieši šādi bija. 2gadus nekas nesanāca, jo pārāk ieciklējusies biju( ov testi, dienu skaitīšana utt).Atmetu ar roku, ka man vairs bērni nevar būt , un mazais uzreiz pieteicās. Tāpēc piekrītu, ka ieciklēšanās tomēr augļus nenes.

LaurraL
Bet pasaki kā lai neieciklējas, līdz ko tuvojas ovulācija, viss esmu kā traka, taisu testus, gaidu to brīdi, viss ir par un ap to

LaurraL

Dzuzepe1993
Vienkārši nepērc vairs testus. Vajag atlaist domas. Zinu kad grūti. Pašai 2 gadi bija tā. Bet es jau galīgi pēc tiem 2 gadi atmetu ar roku.jo kā var nesanākt 2 gadi, ja ar pirmajām 2 gr.viss ātri bija.

Nezinu vai uzreiz būtu jāskrien uz neauglības klīniku. Ko ginekalogs saka par šo?

Papildināts 22.10.2023 10:05:

Nedomāju ka pēkšņi neauglība var būt, ja jums jau ir 1 bērniņš.

femmefatale

Tas ka bērniņš ir, tas nenozīmē ka nevar kļūt neauglīgs. Izšķir primāru un sekundāru neauglību. Pirmkārt dzemdības ir smags process un katram organismam ir nepieciešams savādāks laiks lai atjaunotos. Turklā pēc dzemdībām dzemdē var rasties visādi saaugumi, iekaisumi un baktērijas, kas var traucēt implantēšanos. Vai vienkārši hormonu disbalanss. Es arī iesaku doties uz neauglības klīniku un veikt pārbaudes abiem ar partneri.

LaurraL
Ginekologi pie kuriem ir būts saka ka viss ir labi un lai tik mēģinam, ir daudz analīžu uztaisīts..... viss labi, bet varbūt pa tiešām esmu par daudz uz to ieciklējusies un tapēc nesanāk, tiešām nezinu

Dzuzepe1993
Nevar nepiekrist par ieciklēšanos. Sava nozīme tam ir. Bet ja ir reāli šķēršļi, tad atslābšana vien nebūs risinājums. Kā jau šeit minēja, pastāv termins sekundārā neauglība, jo gan sievietei, gan vīrietim gadu gaitā var attīstīties dažādas problēmas. Diemžēl ne visu var diagnosticēt parastās asinsanalīzēs vai ierastā ginekologa USG. Var būt nepieciešamas padziļinātas analīzes, materiāla paņemšana no dzemdes vai laparoskopija/histeroskopija. Mūsdienās ir ļoti plašas diagnostikas un ārstēšanas metodes.

Sharliina

Par ieciklēšanos īsti nepiekrītu. Cita jau var atmest ar roku un tur tik un tā nekas nebūs. Citai rēķinot ov izdodas. Nekur jau arī nav teikts, ja arī tajā ciklā, kad izdevās nebūtu izdevies, ja ķertu ov. Nereti tā cenšanās neiespringt tikai uzvelk. Ja emocionāli tā doma atlaiž tad jā. Bet ja tas nāk caur tādu, šomēnes neko netestēšu, tad nekāda neiespringšana tā nav. Primāri ir tomēr jāsaprot, kāpēc nav izdevies tos divus gadus. Ja nu tā atslābšana tikai izniekos laiku un apakšā ir kāda smagāka diagnoze, kam vajag tomēr neauglības speciālistu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437955