Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiestājas grūtniecība

Dzuzepe1993

deleyla

Ir sekundārā neauglība ,kas ir pārim, kam pusgadu nesanāk ieņemt bērniņu. Un ir daudzi pari ,kam viens,divi sanāk un trešais nesanak vai viens ir un vairāk nesanāk.

Usg ,hormonu, spermas analīzes tikai spēs pateikt ,kas par vainu.

Es arī netieku pie maza kaut viss ok.Ov notiek( tā stāvoklī palieli) bet gr nesanāks noturēt.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Dzuzepe1993
Vienkārši nepērciet OV testus un nesekojat tik traki tam līdzi, mīlējāmies ar vīru neatkarīgi no tā visa, vienkārši kad gribas un palaidiet to domu, ka tik ļoti vajag un gribat.
Ar pirmo bērnu man tā bija, tā ieciklējos, ka nepieteicās un līdz ko beidzu par to domāt un atstāju visu procesu priekam, tad bērniņš uzreiz pieteicās.

protams, ja ir kāda aizdoma par neauglību, tad tikai speciālists varēs palīdzēt.

deleyla

Anna97
Un ja vīram sliktas analīzes vai sievai kkas nav .ja nesanāk gadu tomēr jāpadomā varbūt kkas nav ok.kaut elementa asins aina javeic

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

gaura

Dzuzepe1993
kāda vīram spermogramma? viss ok?

Chicago

Ja vecumā līdz 35 gadiem, grūtniecība neiestājas gada laikā pie regulāras dzimumdzīves un 35+ pusgada laikā, es uzskatu, ka ir nopietni jāķeras lietai klāt un jādodas pie speciālistiem.

Tas pie nosacījuma,ja bērns ļoti svarīgs, ne kā Dievs lēmis, tā labi.

Papildināts 23.10.2023 15:54:

Bērnu esamība un iepriekšējas grūtniecības, dzemdības nav nekāda garantija, ka arī nākamie nāks viegli. Ja viss notiek ātri, tad jau forumā šādas tēmas nepaceļas parasti.

Papildināts 23.10.2023 15:58:

Parasti sāk ar pamatpārbaudēm sievietēm, ja novirzes uzreiz neuzķer, arī vīrieti uz spermogrammu būtu labi nosūtīt.

Tāpat iesaku uzmeklēt ginekologu - reproduktologu. Tiem cits skats, taktika un arī reakcijas ātrums. Mani tās runas par atslābumu un domas palaišanu nereāli uzvilka, plāns A, B, tsk IVF iespējamība bija tas, kas ļāva pieiet racionāli.

deleyla
Tas mans ieteikums bija domāts, ja abiem viss ir pārbaudīts un nav neauglības.

Vienmēr uzskatu, ka labāk lieku reizi pārbaudīties nekā kaut ko palaist garām.

Zaurs

Es tikai par racionālu pieeju, ar izmeklējumiem, veselīgu dzīvesveidu, iespējams arī pamainīt ārstu un uzklausīt citu viedokli. Brīnumus var ilgi gaidīt un nesagaidīt.

Es nezinu, kā tas darbojas, bet ir tik daudz stāstu, ka pēc mazuļa adopcijas piedzimst pašiem savi bērni, Laikam kaut kas tajā visā ir, ka pāris atslābst radīt paši savus bērnus. Bet tai pat laikā, pēc manām domām, nevar cerēt, ka viss pats no sevis atrisināsies, ja pāris vnk gaidīs, ka būs. Tas no rwcionālā vai iracionālā, tagad par emocijām,

Tev, autore, ir laime, ka vismaz viens bērniņš jau ir, bet tas ir vājš mierinājums tad, ja gribi vēl vienu. Es atceros, ka tad, kad man bija jau divi bērni, es gribēju trešo, bet man, diemžēl, veselība to neļāva. Man bija veca ārste, dzīvesgudra, un viņa teica tā-priecājieties, ka jums ir divi bērni, ja jūs pie trešā nomirsiet, vai jūsu divi bērni būs laimīgi?

Es, protams, neiesaku domāt, ka vēl viena grūtniecība nevedīs tevi kapā Tā bija mana situācija, ne tava,

Bet to, ka to ko man tā daktere toreiz pateica, to es vēl tagad atceros, Kāpēc? Tāpēc ka priekš manis doma par trešo bērnu bija apmātība, un tā daktere, kurai es atrādījos, nebija pirmā, bet kārtējā, jo Rīgā laikam bija maz ginekologu, ka es nebiju atrādījusies, Un tikai viņa ar savu nevis medicīnisko, bet cilvēcisko viedokli salika manas domas pa plauktiem, Viens bērns jau ir tāda veiksme, par ko sapņo daudzas sievietes, Mans komentārs, protams, velk uz psiholoģijas sadaļu, bet ceru, ka būs jēga vismaz atslābināšanās ziņā

Lavender_

Nepiekrītu par neieciklēšanos, domāju, ka tas ir ļoti individuāli. Protams, ja Tev tas palīdz, dari tā. Man kad atnāca sajūta, ka gribu bērniņu vajadzēja apziņu, ka daru visu kas ir manos spēkos lai bērniņš mūs atrastu, jo laiks nestāv uz vietas un jaunāka nepalieku, nekā pēc gadiem domāt kā būtu ja būtu. Skaidrs, ja kā raksta augstāk, grūtnieciba kaitē veselībai tad cits stāsts.
Izglītojos, lasīju grāmatas, iepazinu labāk savu ķermeni, dzīvoju veselīgi, samērīgas aktivitātes. No tādas vieglākas lasāmvielas man patika It Starts with the Egg un Taking Charge of Your Fertility. Biju sapirkusies kaudzi ar ovulācijas testiem, bet beigās sapratu, ka baigā jēga jo tiem nav, galvenais sekot auglīgajiem izdalījumiem, jo bez tiem pat ja super ovulācija liela iespēja, ka nekas nesanāks. Un vēl parasti saka, ka nevajag seksot katru dienu, bet gan mums, gan tuvai draudzenei tieši tajos ciklos izdevās.
Galvenokārt atrast savu reproduktologu ar kuru saskan un meklēt cēloni.

Papildināts 28.10.2023 11:22:

Un es pat nekādu gadu negaidīju lai ietu pie reproduktologa. Pirmajā reizē kad aizgāju un izstrādāja plānu ko pārbaudīt kad sākas nākamais cikls, to nemaz nesagaidīju, otrajā reizē dienā kad gribēju iet ieraudzīju divas svītriņas.

Greyish

Sekundārā neauglība? (nu, ir tāds termins; iz sērijas: viens vai pat vairāki bērni dabiskā veidā ir sanākuši, bet pēc tam pēkšņi nesanāk).

Mans ļoti silts viedoklis ir totāli ignorēt visas tekstus par neiespringšanu, par atslābšanu, un, nedod Dievs, vēl patrāpīsies murgi par karmu, zvaigznēm, utml. Ignorē. No sirds iesaku - ignorē.

Mans ieteikums ir tieši pretējs. Iespringsti. Cita lieta, ja esi jau nogurusi no testiem, utt. Tad vari paņemt pauzi. Bet divi gadi ir ilgs laiks. Kad jūties kaut nedaudz emocionāli atjaunojusies, sāciet apmeklēt ārstus, lai atrastu iemeslu.

Lai sasniegtu vai vismaz tuvotos mērķim, ir jāiespringst un ir jārīkojas. Pat, ja rīkošanās ir tikai nogulšanās mērķa virzienā. Saku iz pieredzes. Pakāsu divpadsmit gadus, klausoties stulbības par neiespringšanu, braukšanu atvaļinājumos, ļaušanos sev un savai dzīvei, utt. Rezultāts bija tikai tas, ka sapratu, ka jā - esmu atpūtusies, esmu dzīvojusi sev, bet, sapratu, ka tas nav tas. Un tad beidzot sāku pa īstam aktīvi rīkoties, kam attiecīgi sekoja pozitīvs rezultāts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437955