Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiestājas grūtniecība

Dzuzepe1993

Dzuzepe1993
Nezinu kāda ir priekšvēsture un vecums. Tomēr no savas pieredzes es teiktu tā:

* atrodi ginekologu kuram uzticiespar visiem 200%;

* hormnou analīzes, lai saprastu, vai nav konceptuāli nobīdes;

* vīram spermas analīzes, lai secinātu, ka viss ir puslīdz ok; šis ir ļoti mainīgs faktors;

Ja tavas analīzes ir ok, cikls regulārs, vīram spermas analīzes normas robežās un vecums atļautu, es ieturētu relaksētu pauzi pusgada garumā, bez ovulācijaas testiem un mīlēšanās pēs gafika. Dabīgi būtu jābūt, ka tev sex gribas uz ovulācijas laiku.

Es pati sapratu, ka ja man jāmīlējas pēc grafika, tāpēc, ka vajag, laikam atmestu visam ar roku. Mīlēšanās pēc grafika nokāva visu. Tajā brīdī, gan man viens bērns jau bija.

Es nezinu, kas tieši palīdzēja tikt pie mazuļa. Pirmais pieteicās par spīti ārstu prognozēm, bet otrais nenāca un nenāca. Analīzes manas bija normās, PCO, ginekologs aizsūtīja pie endokrinologa, kurš secināja, ka lai arī viss normās, atiecības nav pareizas. Dabīgi nekas nesanāca, pāris reizes pamēģinājām pēc grafika un ar dažu medikematu palīdzību, nekas nesanāca. Gatavojāmies nopietnākiem pasākumiem, bet kopā ar endokrinoloģi nolēmām pus gadu diēta un specifisks medikaments, lai saregulētu hormonnu attiecību (daktere uzreiz teica, ka metode tobrīd izmantoda ASV, Kanādā, Izraēlā, bet ne Eiropā).Pus gadu lietoju medikamenu, bijām ekskursijā, atslābām un gatavojos nopietnākai pieejai. Notika neiespejamais tieši pēdējā ciklā pirms stimulācijas paliku dabīgi stāvoklī.

Man mīlēšanās pēc grafika, jo vajag, nokāva jebkādu vēlmi mīlēties.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Padalīšos ar savu stāstu. (No sērijas- nheiespringsti - bulshit!)

Arī man pirmais bērniņš pieteicās ar pirmo reizi, taču otrais kā nav tā nav. Izgāju vairākus ārstus (un ļoti labus, šeit pat izslavētus), kuri teica, ka problēma nav. Kā saki - entās analīzes, USG utml. Mēģiniet, un viss jums notiks.

Tad aizgāju pie vēl viena speciālista, kā saka, pēc viedokļa. Viņš uzreiz USG pamanīja, ka aina nav tā labākā - saaugumi pēc 1. dzemdībām, bojāta dzemdes siena un visam pa virsu vēl pārāk plāns endometrijs. Tā kā es noteikti autorei iesaku - ej pārbaudies, cik vien vari. Un iespringsti! Jo 2 gadus nepalikt stāvoklī, ja tur nav nekādu problēmu - tas nav okey.

Chicago

Es arī ieteiktu, ka garumā nav ko vilkt, ja 2 gadus nesanāk. Ja vecums līdz 35, jāmeklē vaina pēc 1 gada, ja 35+, tad jau pēc 1/2 gada.

Labāk meklēt reproduktologu, jo tiem skats pavisam cits, kā arī pieeja neauglības jautājumiem. Sakarīgi reproduktologi ar IVF nemaz uzreiz virsū nemetas, bet cenšas atrast vainu sākumā un risināt dabiski.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437955