Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kādas ziemas riepas uzlikāt?

juuzere

sveiki!

Kāda zīmola un modeļa (mīkstāka vai cietāka, skandināvu vai centrāleiropas tipa) ziemas riepas izvēlējāties? Varbūt pēc pilnīgi cita principa izdarījāt izvēli? Grūti saprast, kādas būs tās tuvākās 3-4 ziemas, cik slapjdraņķa, sniega, apledojuša asfalta vai slapja būs. Vai turēsies ap nulli, vai būs sala periodi mēneša garumā. Galva kūp un riepu raksti jau naktī rādās, atverot acis.

Katram savs

juuzere
Varbūt pēc pilnīgi cita principa izdarījāt izvēli?
Jā. Aizgāju uz veikalu un teicu - dodiet vidējas cenu līmeņa normālas ziemas riepas.

Bet ja nu gribas tik smalki izvēlēties, tad pirmais - pa kurieni visvairāk tiks braukts - pa pilsētas šļuru, pa tīrām šosejām, pa sniegotiem lauku ceļiem.

ačuks

pa kurieni visvairāk tiks braukts - pa pilsētas šļuru, pa tīrām šosejām, pa sniegotiem lauku ceļiem.

Un vēl - kurā Lavijas malā notiks parvietošanās. Piejūrā tās ziemas ir pavisam knapas

Armadetta

juuzere
Par cik ar auto braucu ikdienā, arī lielākus un mazākus attālumus, tad man ir svarīga laba saķere ar ceļu. Attiecīgi arī riepu gumijai jābūt mīkstākai un vēlamas radzes. Mans favorīts Good Year. Tiesa-komplekts izmaksāja ap 600 eur, bet braucu jau 5 gadu.

https://r1riepas.lv/ziemas-riepas/goodyear/ultra%20grip%20arctic%202/165699

Man ir vidējas klases ziemas riepas GT Radial Winter Pro. Bija uz iepriekšējā auto un nokalpoja četrus gadus, bet vēl bija labs protektors, bet auto atdevu ar visām riepām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437959