Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ozempic

annuks

annuks

Rezultāti, blaknes, sajūtas utt. Padalieties ar pieredzi. Paldies!

annuks
https://calis.delfi.lv/forums/tema/18437609-ozempiks-un-pieredze/

Câlí loti negatīvi pret to attiecas.

Bet ir jāsaprot, ka tās ir zāles, nevis palīglīdzeklis diētai utml.

Vispār ārzemēs ir vairāki preparāti, kurus lieto cilvēki.

Nu es lietoju kopš tās diskusijas. Reizi nedēļā pa 0,25mg. Šobrīd -12kg, drusku vairāk kā pusotrā mēnesi.

Un lai piedod man tās gudrās, kas saka, "apēd cik drīkst un viss", ta bada sajūta, ko es jūtu tagad ar Ozempic un iepriekš - tas ir divas dažādas bada sajūtas. Pazudis jebkāds food noise un es varu mierīgi ēst ''tīri, zaļi, liesi, sabalansēti", tas, ka man nav visu laiku jādomā par ēdienu un man nav šo uzmācīgo domu un trīcošo roku, un tā pārtikas plāna, kur es visu laiku savā prātā maļu, pārlieku un esmu nenormālā badā, jo nezinu, kas ir sāta sajuta un arī tas, ka bulta uz svariem ir sakustejusies, dod vairāk energijas un dzīvesprieka.

Blaknes - no tām šad tad izjūtu, ka nākamajā dienā pēc injekcijas ir neliela slikta dūša, bet tā ir miljons reižu labāk paciešama kā nepārtrauktais food noise galvā.

Kas grib attiekties negatīvi, aiziet, katrs savu dzīvi dzīvo. Bet no malas ir viegli narkomānam teikt, "nu kur problēma, vnk nelieto un labāk sporto", tas pats ir citiem ar ēdienu un svaru, tā kā smiekli par šiem viediem padomiem nāk. Šobrīd tā ir cita dzīve.

Kamēr svars stabili iet nost, devu nemainīsim, tad tālāk skatīšos kā attīstīsies. Sekoju līdzi pētījumiem starp lietošanu ne-diabēta pacientiem, neredzu nekādus lielākus riskus, salīdzinājumā ar dzīves perspektīvām aptaukošanās gadījumā, gan fiziskas, gan psihiskas veselības ziņā.

Vai atnākot pie daktera, to var vienkārši tā dabūt? Es arī gribētu, bet neticās, ka mana daktere tāpat vien man izrakstīs...

Smalka_zemniece
Un kas notiks pārtraucot lietot? Svars taču nāks atpakaļ?

NeedAHugs
Ir daudz ārstu ar cāleņu attieksmi. Bet ir tie, kas seko līdU mūsdienu zinātnei un pētījumiem un izraksta.

jonis

Par to šobrīd nedomāju, man ir daudz ko mest un tās varētu būt zāles, kas noņem to psiholoģisko atkarību no ēdiena, līdz ar to lietojamas tās novēršanai ilgstoši. Pētījumi iet un es par šo varu nedomāt vēl vismaz kādu gadu. Turklāt, dzīvē ir vairāk kustību un enerģijas, kas nāk par labu un mazliet maina dzīvesveidu.

Taaapati

Jau vairākus rakstus esmu lasījusi kur ārsti brīdina par piesardzību un sekām. Kā arī people ig ziņo par mirušu sievieti, kas tievēja meitas kāzām. Austrālijā, ja nemaldos. Baigi būtu jāsaņemas lai močītu sev diabētiķu zāles, bet katram savs. 2 mēnešu laikā ar fastingu 16/8 un nūjošanu man -7

Smalka_zemniece
Es priecājos par tevi! Apsveicu ar tādu kg nomešanu!

Katrs gadījums ir individuāls, un pati pietiekami pieaugusi un gudra, lai izvērtētu visu kopā!

Taaapati
Jap, sieviete ig ir tāds ticama uz zinātni balstīts pierādījumu avots.

Es lasu PubMed. Bet katram savs, tā tiesa. Man baigi jāsaņemas mocīt sevi ar dietologa izstrādātu uzturu, ja es nejūtu sātu. Tagad es to jūtu un nemokos ar savu precîzo diētu, jo man pietiek.

Papildināts 12.11.2023 00:00:

Es atkal domāju, kāda velna pēc man sevi mocīt. Turklāt Ozempic nav tikai diabēta zāles, vismaz ASV vairs nav. Es vairs neesmu tik jauna, lai turpinātu dzīvot kā jaunībā - mūžīgā īgnumā, jo badā, toties daudz maz slaida. To dzīvi gribas arī baudīt. Jāmirst būs tapat.

tabidze

Labāk izlasiet šo :

Weight loss injection hype fuels online black market https://www.bbc.co.uk/news/health-67414203

Papildināts 15.11.2023 22:41:

Drīz arī LV būs šī sērga un dažs labs - mazākais - RAN

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437963