Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ozempic

annuks

Lucretia

Man ledusskapī stāv saxenda... domāju lietošu, bet nu raustos tomēr.
ir kāda lietojusi?
Diabēta nav, bet domāju, ka insulīna rezistence 100%

tām, ka lieto, jums nav bail iedzīvoties uzturvielu trūkumā? reāls jautājums, bez nosodīšanas

Smalka_zemniece

kāds Tev bija sākumā svars, ja nav noslēpums?

Dindins
Nav noslēpums. Bija 120kg. Komfortabli man ir ar 70-72, bet to es pati saviem spēkiem vairs nevarēju.

Man ir viedoklis par ozempic. Lietoju ar maziem pārrāvumiem nepilnu gadu. Decembrii buutu gads. Bet nu jau kaa meenesi off. Pirmkaart, ja to lieto, seediet uz max mazaakaas dozas. Otrkaart, amerikaanu grupaa FB ( 100 tk daliibnieki ), visi kaa viens apgalvo, tas prepraats ir for life, jālieto ilgstoši, visu atlikušo muužu. Kā nokaap nost, svars ir atpakaļ, pat dubultaa. Man personiigi nokrita pirmajaa meenesii apm 8 kg. Peec tam knapi surpu turpu. Arii ar 0.5 vai 1 mg devaam.

Es izleemu, ka tas pasaakums ir daargs! Briinumi nenotiek! Un ka ciiniišos ar eedienkarti, un turpinu sportot. Jo visu muužu prepraatu lietot atlauties nevaru. Arii blaknes visaadas var buut. Ir, kam onko vai aizkunga dziedzeris aiet griistee.

Neiesaku! Tad jau labaak bariatrijas op, ja saviem speekiem netiec galaa.

Papildināts 19.11.2023 10:13:

Frivole
Nav nekaads iztruukums ar ozempic. Eed normaalu eedienu, bet nevelk uz treknu. Aatri ir saats.

Papildināts 19.11.2023 10:15:

Lucreti,

Cik tev kg jaanomet? Es neieteiktu

Papildināts 19.11.2023 10:16:

Aaa, un veel no taam zaaleem ir garastaavokla.mainas, bija arii depresiivi trauksmaina sajuuta. Es to saistu ar ozempicu. Bija arii peetiijumi, ka tie kas lietoja ozempicu, bija ar suiviidaam domaam.

Papildināts 19.11.2023 10:18:

Lucretia
Atjaunot jutību pret insulīnu var arī veselīgāk. Tā pati intervālā ēšana. Tad ir no uztura bagaatinaataajiem- berberīns, isoinotoliins.

Dezhavuu
Vot es tagad domāju, kas labāk. Es zinu iemeslus kāpēc šobrīd esmu kur esmu ar svaru, un zinu ka pati to nekādi neizmainīšu. Operācija nopietns pasākums, biedē. Bet šādi dzīvot arī nevar.
Varbūt kāds šajā sakarā var ieteikt sakarīgu speciālistu? Es vnk nesaprotu vairs ar ko vispār sākt. Man nederēs dietologs, liekais svars nav tikai no nepareiza uztura.

Dindins
Tev ir kompulsiivaa emocionālā, stresa ietekmē ēšana?

Papildināts 23.11.2023 18:29:

Es liidz ar kreņķiem, uzņèmu apm 20 kg. Stress fonā un hormoni un viss sagaaja griistee, knakstiišanās utt. Šobrid esmu tā iekšā darbos, ka ēdu ap plkst 14.00 pusdienas. Un tad tikai vakaraa jebko ( pat čipsus u kādu bulciņu atļaujos). Un izskatās, ka svars leenaam kūst. Principā man sanāk intervaalaa eešana.

Vieda Vārna

Netīšām trāpīju uz vienas meitenes vlogu, viņa ļoti interesanti stāstīja par dzīvi Itālijā, krievu val. Izrādās latviete, rīdziniece. Manuprāt izcili skaista sieviete, bet izrādās , ka no 56 kilogramiem viņa nonākusi līdz 155 kg. Ļoti interesanti viņa gan analizē to, kāpēc tā iznācis, kāpēc nevar nomest svaru, apcer daudzus veidus, kā to mēģinājusi. Te viens video, ir diezgan daudz citu, varbūt kas noder. https://www.youtube.com/watch?v=7_OxGmTN4yI

Dindins
Tev laikam varētu derēt vizīte pie laba endokrinologa.

Dezhavuu
Jā, gan tas, gan ilgstoša zāļu lietošana, pēc kā šķiet ir neiespējami kaut ko nomest, pat ar regulārām fiziskām aktivitātēm. Tāds strupceļš, apburtais loks. Pēdējo trīs mēnešu laikā plus 20. Un turpina kāpt.

Papildināts 24.11.2023 12:34:

Meauk
Jā, bet baidos iet, man ir bail no ārstiem, es rūpīgi un ilgi meklēju speciālistus, kurus apmeklēt, lai ir vieglāk, bet grūti atrast vienkāršus un cilvēcīgus speciālistus. Endokrinologu vēl neesmu atradusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437963