Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ozempic

annuks

Dindins
Tagad notiek kaut kāds apvērsums attiecībā uz fiziskajām aktivitātēm. Vismaz UK visi, kuriem liekie kg, tiek rekomendēts páriet no kardio treniņiem (kurus iepriekš tik populāri visur ieteica un rekomendēja) uz svaru cilāšanas (weight training) programmàm, jo tas esot vairāk piemērots cilvēkiem ar lieko svaru un efektīvāk iedarbojoties.

Meauk
Nepiekritīšu, ka būtu kas jauns atklāts. Tas, ka cilvēki ar lielu lieko svaru fiziski nevar izpildīt nopietnus kardiotreniņus un tas, ka to nemaz neiesaka, nav jaunums. Nav jaunums arī tas, ka kardiotreniņi nespēlē būtisku lomu svara zaudēšanā. Svara zaudēšanā nozīme ir tā sauktajiem spēka treniņiem, vingrojumi pie samērā zema pulsa, ar hantelēm u.c. , arī ar personisko svaru ar daudz atkārtojumu reižu, kas kopumā nostiprina muskulatūru un muskuļi vienlaicīgi paši patērē kalorijas. Korpulentiem cilvēkiem iesākumā iesaka pastaigas, nūjošanu arī vienalicīgi kontrolējot pulsu.

Laurite
Man kā iesācējam šajā lauciņā, tas nudien bija jaunatklàjums, par kuru tagad te teju katru dienu raksta, jo iepriekš bija vadlīnijas, ka tikai kardio spējot palīdzēt. Tagad tas ir mainījies.

Meauk
Tādā gadījumā Latvija bijusi daudz progresīvāka šai ziņā

Marso

Vieda Vārna
Ļoti interesanti viņa gan analizē to, kāpēc tā iznācis, kāpēc nevar nomest svaru, apcer daudzus veidus, kā to mēģinājusi.

Pilnīgi neinteresanti viņa jau vairāk kā gadu stāsta kā uzbarojusies un kāpēc nevar notievēt.

Mani tomēr vairāk motivē jūtūberes, kas veiksmīgi nometušas svaru un pastāsta, kā to izdarījušas.

Marso
Varētu lūdzu padalīties ar linkiem? Labprāt paskatītos.

Miegalacis

Meauk
Nav nekāds apvērsums. Es pirms gandrīz 10 gadiem tajā pašā UK dzīvojot tieši interesējos un daudz lasīju par tēmu, un tā arī nometu svaru, izvēloties regulāras spēka nodarbības, kurās, kurās ir daudz atkārtojumi ar nelielu svaru + sakārtojot ēšanu. Skriet un lēkāt cilvēkam ar lielu lieko svaru nemaz nedrīkst, tas ir ļoti slikti locītavām, var braukt ar velo, iet pastaigās, nūjot, turoties konkrētās pulsa zonās.

Miegalacis
Tad es atsaucu savu apvērsuma teoriju . Acīmredzot, tá bija mana neieinteresētība un neesamība fitnesa jomā, ka es tikai tagad pamanīju galvenā uzsvara likšanu medijos tikai un vienīgi uz spēkā treniņiem, nevis kā agrāk bija populāra tendence tikai uz kardio likt galveno uzsvaru.

Smalka_zemniece
Kādi šobrīd rezultāti ? Kādas blaknes ? Tev ārsts , kas izrakstīja ozempic uztaisīja kādas analīzes ?

Skaistnatrite

annuks
Lietoju, sasniedzu mērķa mīnuss 20 kg, pārstāju lietot, operācija, kuras rezultātā samazinājās aktivitāte, svars sāka kāpt atpakaļ pa lēnam atpakaļ, atsāku lietot, lai nepieļautu svara atgriešanos kamēr veicu rehabilitācijas pasākumus. Pirms operācijas svars labi turējās, sāka palielināties kad vairāk laika pavadīju uz dīvāna/gultas.

Mani izejošie dati: brieduma gadi, max. svars bija nedaudz virs 100 kg, veselības problēmu buķete.

Zāles izrakstīja endokrinologs vadoties no veiktajām asins analīzēm, maniem mēģinājumiem nomest svaru un citu ārstu ieteikumiem.

Sāka ar mazākajām devām, pakāpeniski devu palielinot, arī pieņemot lēmumu devas pakāpeniski jāsamazina. Blaknes nekādas nejutu, ik pec 3 mēnešiem veicu kontroles analīzes, lipīdu apmaiņas rādītāji uzlbaojās, pašsajūta ar katriem nomestajiem kg arī. Ēdu visu ko iepriekš, kūkas ēst negribējās, uz saldumiem vairāk nevilka, nebija arī knakstīšanās.

Bet tas ir tikai mans stāsts, nevienam neko neiesaku. Man iepriekš neizdevās samazināt svaru, lai arī kā es mēģinātu, šis bija vienīgais variants priekš manis, kurš nav saistīts ar operācijām. Man tas derēja, jo man nevajadzēja samazināt svaru drastiski. Pa to laiku, kamēr lietoju sapratu cik lielas porcijas man ir jāēd īstenībā, ļoti palīdzēja sakārtot savu dienas ēdienkarti.

Bet neiesaku lietot, ja ziniet, ka būs pārtraukumi lietošanā (gari ceļojumi, operācijas utml.).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437963