Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ozempic

annuks

Ammyy
Rezultāti ir šobrīd -30kg, blakņu nav, turpinu lietot un arī kustēties - šoreiz ar prieku, jo varu. Pašsajūta uzlabojas ar katru kg. Par pārtraukšanu vēl nedomāju, bet rēķinos, ka tas ir +/- medikaments, kas ir jālieto visu atlikušo mūžu, tas ir ok.

Jā, bija daudz asins analīžu, vairākos piegājienos, konkrēti nepateikšu, bet iekļāva arī aknu un nieru marķierus, bija visu vēdera dobuma orgānu usg arī.

Noisette

Smalka_zemniece
paldies, ka dalies ar pieredzi

Impossibility is a kiss away from reality

Month

Nezinu , vai šo tēmu vēl kāds lasa, bet jaunāku neatrodu.
Lietoju Ozempic 2 mēnešus . Visas analīzes veicu un ārste pati šo metodi piedāvāja kā atbilstošu . Pirmajā mēnesī deva 0.25 , otrajā 0.5 , arī trešajā būs 0.5.
Pa šiem 2 mēnešiem esmu zaudējusi 5 kg un tas uz maniem sākotnējiem 110kg tiešām ir maz . Īsti nesaprotu šobrīd - vai viss ir ok , vai daru kaut ko nepareizi , vai šīs zāles vienkārši uz mani nestrādā... Pie ārstes iešu maija beigās, kad trešā šprice tuvosies beigām.
Pirmajā mēnesī bija izteikta bada sajūta , praktiski visu laiku gribējās ēst . Otrajā tas pazuda un citu blakusparādību arī nav . Kaut darbs man neļauj stāvēt pie plīts un visu laiku kaut ko atbilstošu sev gatavot , ļoti skatos ko ēdu . Cenšos, lai katru dienu būtu vismaz 10 tk soļi .
Tāda mana līdzšinējā pieredze . Ļoti jau gribētos , lai viss nav velti . Ir dažādas hormonālas problēmas, PCO , tāpēc diētas nestrādā.Un no metformīna bija smagas blaknes .

Jā, Ir cilvēki, uz kuriem nestrādā un nav pilnīgi efekta - kaut kur lasīju, ka ap 15% no visiem, kas lieto šīs zāles. Ir cilvēki, kuriem sākotnēji nestrādā un sāk strādāt uz lielajām devām (1 mg un vairāk). Viss jau ir atkarīgs kā konkrētam cilvēkam strādā organisms un hormoni un vai šīs zāles uzlabo tos hormonus, kas cilvēkam trūkst un nestrādā pareizi. Man strādāja uzreiz, 5 kg nometu jau pirmajā nedēļā (arī no 110), bet tajā pašā laikā es esmu cilvēks, kam nekad dzīvē nav bijusi sāta sajūta - vai nu bads, vai pārēšanās, nekad nebija "tagad esmu paēdusi". Attiecīgi zāles iedeva šos trūkstošos signālus un iespēju neapēst visu, kas nekustas. Ja tev GLP medikamenti nestrādā, iespējams jāmeklē ir cits iemesls kāpēc ir liekais svars. Varbūt vienkārši trūkst izpratnes par to cik kurā produktā ir kalorijas un olbaltumvielas, ja saki, ka ļoti skaties ko ēd? Jo es no savas piererdzes zinu, ka es kaloriju skaitu produktos no galvas zināju, bet tas man netraucēja divas picas (veselas, nevis šķēles) vakariņās apēst, jo savādāk es biju badā.

Vai metformīns ir meģināts tieši Glucophage XR versija? Man no tā bija vismazāk problēmu.

Munkirs

Sveikas.

es ozempic lietotāju bariņā. Nometu 16 kg, no 106 uz 89-90. Tad oz beidzās , uzlika uz rybelsus, blaknes šausmīgas, vēmu kur pagadās. Samazināju devu, lietoju katru otro dienu. ( rezultātā ir 5 pakas pilnas atvilktnē) . Tad paveicās, vienā aptiekā dabūju 3 iepakojumus ozempic. Pagaidām 3 nedēļas un līdz 100 g. Es gan atsāku yz 0,5 devu.

Munkirs

Tev ir cukura diabēts? Ja nav, tad pilnīgi uzsprāgt gribas šādu tievētāju dēļ. Šīs zāles ir grūti nopērkamas aptiekās un cukura diabēta slimniekiem bieži izsniedz uz mēnesi un gadās arī 1-2 nedēļu pārtraukumi bez zālēm, bet te viena tievētāja paķer 3 pakas. Beidzat rīt un sāciet kustēties, nevis lietojiet zāles, kuras citiem ir patiešām vajadzīgas.

Munkirs

SarmaK
Zini, nesprādz, man ir cukura diabēts. Insulina rezintence. Pco. Un notievēt nekad nav sanācis

SarmaK
Beidz ārdīties. Būtu labāk palasījusi informāciju par to, ka ir cilvēki, kuriem "lai pārstātu rīt" ir nepieciešamas zāles. Jo arī viņiem ir ne tikai liekais svars, bet diabēts, prediabēts un citas slimības, kuru dēļ viņi bez zālēm nevar "pārstāt rīt". Tāpat kā tev, kurai zāles ir nepieciešamas, lai kontrolētu diabētu, citiem tās ir nepieciešamas, lai kontrolētu apetīti. Abos variantos cilvēki ir ar slimību, kurai ir vajadzīgas zāles.

Month

second chance
Jā, mēģināju arī XR versiju. Bija tikpat traki , nekāda atšķirība .

Ne visi, kuriem ir liekais svars, rij nejēgā .
Man pirmajā ozempic mēnesī bija izteikta bada sajūta , bet tas nenozīmē, ka es tāpēc vairāk ēdu . Esmu bijusi pie uztura speciālista, ir taisīti uztura plāni , tāpēc apmēram zinu ko un cik drīkstu apēst .

Munkirs

Nu es kustos vairāk kā vidusmēra cilvēks. Ēdu normāli, varbūt pat maz. Saldumi neinteresē kā suga. Te tiešām tas nav rīšanas dēļ, un pat ne tievēšanas dēļ.

slikti dzîst brūces, mēnešiem ilgi..

ozempic grūti dabūt, bet rybelsus visu laiku ir sptiekā dabûjams. Tas pats medikaments, tikai tabletē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437963