Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsakās no maisījuma

Andzelata

Bērnam 9 mēneši. Atsakās jau trešo dienu no maisījuma, ja reizē izdzēra 250ml tad tagad 120ml. Papildēdienu apēd.

Nedēļu atpakaļ zobs izšķīlās pirmais. Vai varētu būt no tā?

Šodien pēdējā maisījuma došanas laikā pat sāka raudāt, un pudelīti negribēja ņemt. Varbūt kāda ir saskārusies ar to?

Kāpēc bērnam jāspiež tas, ko viņš negrib? 9 mēneši nav vairs galīgi mazs. Ja ir cits ēdiens, lai ēd to. Maisījums nav obligāts katru reizi.

Parasti pie zobu šķilšanās tieši no piebarojuma var atteikties, bet no maisījuma nē (zīšana nomierina), cik esmu lasījusi, bet droši vien var būt dažādi. 9 mēneši ir tomēr vēl mazs, bet strauji augošs un jāparūpējas, lai saņem pilnvērtīgi vitamīnus, uzturvielas, kalorijas. Kāds piebarojums, cik sabalansēts, vai ar to saņems visu nepieciešamo. To pašu kalciju, ja, piemēram, piena produktus vēl nelieto utt

Ar varu jau nespiedīs, bet var būt var piedāvāt vēl. Meklēt alternatīvas.

sofačka

man džeks (10 mēneši) arī no maisījuma atsakās. Vispār tagad tik 2 X dienā ēd. Pārējā laikā met pudeli pa gaisu un kliedz kad nāk zobi, viņam pudele nepatīk. skatos, ka ar pirkstiem spiež knupi, jo nepatīk ar sāpošajām smaganām to spaidīt.

labprāt ēd bēbju putras, tajās arī visādi vitamīni. Ok sastāvs nav tik plašs kā maisījumam, bet tomēr.

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437987