Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zīdaiņa attīstība

MazaaSirds

MazaaSirds

Padalaties, tiem, kam nesteidzīgie bērni!

Meitai aizvakar palika 10 mēneši.
lien uz vēdera kā partizāns, nerāpo/nesēž.
ejam pie fizio, trenējas, vingro, pagaidām bez izmaiņām. Tonuss nav!

šodien fizio teica ka uz šo vecumu bērnam jāsit plaukstas (vai divi prieksmeti viens pret otru sev rokās), mazā to nedara!

Kopumā ir ļoti mierīgs bērns, patstāvīgi spēlējas, nekad nav bijusi raudulīga (nu protams pa kādam niķim, tas jau normāli).

Papildināts 24.10.2023 14:06:

Aizmirsu piebilst - nākošnedēļ ejam pie neirologa. Un arī vēl viens fizio nāks uz mājām, paklausīties vēl kādu viedokli. Un novembra vidū ir pieraksts arī pie rehabilitologa.

OakOwl

Rehabilitologs varētu dot citu skatu uz šo, tas gan. Man meita apvēlās ļooti ātri, taču līst uz vēdera kā partizāns (ar vienu kāju gan) sāka tikai 8.5mēn vecumā. Pirmo reizi apsēdās neilgi pēc 10mēn vecuma. Par divu priekšmetu sasišanu un plaukstu sasišanu - to gan agri novēroju. Rāpoja varbūt kādas 2 nedēļas neregulāri uz gada vecuma, bet pirmie pašas solīši bija tieši uz 1g2men vecumu. Šobrīd turpat 4 gadi, jā, varbūt neskrien sportā tik ātri kā citi, reizēm kājiņas ķeras, bet kopumā neredzu atšķirību fiziskajā attīstībā.

Mūsu gadījumā gan beigās izrādījās lielas redzes problēmas (tuvredzība, pamatīgi plusi, brilles), ko atklājām tikai standarta pārbaudē gada vecumā. Kā rezultātā tas iespējams bija blockeris tam, lai bērniņš justos droši pārvietoties. Ir jau steidzīgie un mazāk steidzīgie mazulīši, manējā bija otrajā klubiņā. Ieteiktu pagaidīt otra fizio un rehab. konsultāciju, ko viņi saka!

teeja_bez_bulcinjas

Man vecaakais deels bija veelrunaataajs...un un no tiem, kas nelalina.. paspeeja gjimenes aarsts nosuutiit gan papildus dzirdi paarbaudiit, gan pie logopeda paarbaudiities.. un labi jau bija, ka suutiija, lai arii neviens probleemau neatrada. Beerns nerunaaja... manu praatu mieriigaaku dariija duula, sakot, ka katram ir kaut kaadas savas intereses.

Un tieshaam deels saaka runaat.

Bet vinjsh bija, un veelarvien ir, ljoti tendeets uz lielajaam kustiibaam. Agri saaka raapot, iet, braukt ar riteni... varbuut arii Jums ir liidziigi, ka meitai interesee un veic citas lietas.

plaukstas nav jāsit. jālien uz jāveļas noteikti ir.

mans vecākais vispār sāka sēdēt tikai 10 mēnešos, un tas bija pēkšņi. tiesa gan, kājās ar pieturēšanos gan cēlās jau no 5 mēnešiem. tûlīt pēc sākšanas sēdēt arī bija pirmie soļi. rāpot tā arī nekad nerāpoja. tagad 5 gadi

fridriksons

Mana dāma apsēdās 10 mēnešos,rāpot sàka 11 mēnešos. Staigāt 1g un 2mēn.Bet ātri sāka runāt,10 mēn.jau bija mam,tet. Arī satraucos. Bet visam savs laiks . Brāļuks 10 mēn.jau skrien ,klupdams,krizdamd,bet neko nerunā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437997