Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gints Treijs

Engolija

Sveikas meitenes!

Lūdzu varētu atsauksmes par reproduktologu Gintu Treiju?
Esmu viņa paciente, bet viņš neko konkrētu nepasaka, kas par iemeslu kāpēc grūtniecība neiestājas. Dod Ovitrelle potes. Jo folikuli maziņi un laikam neplīst. (Pirmais cikls). Un nakošajā ciklā jau bez maz vai uzspiež to IVF.

Man personīgi viņš nesimpatizē. Briesmīga komunikācija. Veicu IVF pie viņa, bet ar savas ginekoloģes dalību. Gino izdarīja lielākos darbiņus, pie viņa braucu tikai uz procedūrām.

Engolija
Man Treijs veica pirmo transfēru, jo mana ārstējoša daktere Barkāne bija atvaļinājumā, transfērs nebija veiksmgs. Pēc tam biju pie viņa grūtniecības sākumā pēc veiksmīga transfēra, ko veica Barkāne (arī aizvietoja manu dr).Iespaids bija ok, bet piekrītu, ka komunikācija pagrūta, viss jāparprasa trīsreiz. Barkāne šķiet foršāka un viņa man palīdzēja tikt pie bērna. Bet par viņu arī dažādas atsauksmes, tā kā nezinu, vai vērts rekomendēt.

Veicu IVF pie viņa, jo mana daktere bija dekrētā. Viņa man arī pie viņa ieteica, milzīgās pieredzes dēļ. Pirmais mēģinājums neveiksmīgs, otrais veiksmīgs un jau 7. Mēnešus vecs brīnumiņš

Papildināts 31.10.2023 13:40:

Veicu IVF pie viņa, jo mana daktere bija dekrētā. Viņa man arī pie viņa ieteica, milzīgās pieredzes dēļ. Pirmais mēģinājums neveiksmīgs, otrais veiksmīgs un jau 7. Mēnešus vecs brīnumiņš

Papildināts 31.10.2023 13:41:

Neko sliktu nevaru teikt, kā tikai piekrist, ka mazliet grūti komunicēt, vairāk jāpārprasa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438033