IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
femmefatale

Engolija
Jā man ir laba pieredze, bet es lietoju nevis Inovo bet gan inositolu tīrā veidā.

Šodien nopirkšu tos Inovo.
Un pierakstījos vizītē pie Gasiņa. Salīdzināšu Treija un Gasiņa rīcības. Pie Fodinas vēl neiešu, jo neuzskatu, ka man ir kāda dziļa vaina.

Vēla ovulācija un plāns endometrijs domāju , ka nav nekāda lielā problēma, kas būtu jāizmeklē.

Papildināts 27.10.2023 10:55:

Kā arī protams, īss cikls . 24 dienas.

Engolija
E mēnessaptiekā šobrīd laba cena Inovo

KakjuTante
Paldies, tieši tur arī nopirkšu. Bet nu jā, nekāds lētais tas nav bez atlaides.

femmefatale

Engolija
Olšūnu kvalitātei un pašai Tev lieti noderēs arī Q10, Omega3, Selēns un metil folāts jeb folskābe. ( tas ir mans kombo - plus inositols un kurkumas sula), ko lietoju līdz paliku stāvoklī.

femmefatale
Paldies, ņemšu vērā!

Tikai kāpēc dakteris uzreiz noraidīja manu domu par vitamīnu lietošanu, nosakot, ka tiem nav jēgas.

Papildināts 27.10.2023 11:12:

Un vispār var lietot vienlaicīgi vairākus vitamīnus?
Klāt vēl lietoju D vitamīnu un C vitamīnu.
Nebūšu beigās sabāzta ar vitamīniem?

Pippa

Engolija
Es lietoju ap 10 dazadam vitamīnu tabletem vienā reizē.. ko dakteris liek.. to dzeru.. jau 2 gadus tā.. nekas ar mani vel nav noticis.

Pippa
Labi, mēģināšu arī es lietot. Ceru, ka uzlabos visu man un tikšu pie beba.

femmefatale

Engolija
Nezinu sirsniņ kāpēc tā dakters domā. Vitamīni ir un paliek vitamīni,tie nav nekāda panaceja un smagākos organiskos traucējumos nelīdzēs. Man ir policistisku olnīcu sindroms un bija paaugstināti vīrišķie hormoni un pazemināti sievišķie. Man klīnikā lika lietot metformīnu, kam nebija absolūti nekādas jēgas, tik cik pa pāris vienībām pazsminājās hormoni. ( endokrinologs vēlāk atzina ka lietošanai vispār nebija pamata). Savu kombo ko lietoju regulāri kopš gada sākuma, ir palīdzējis pazemināt vīrišķos hormonus absolūtā normā, kā arī uzlabot reproduktīvo funkciju. Jo pēc stimulācijas un 4 embriju transferiem man iestājās dabīga grūtniecība.

Man daktere savulaik minēja, ka esot pierādīta Inovo pozitīvā ietekme uz olšūnu kvalitāti. Tas tieši IVF kontekstā...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049