IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".

femmefatale
Paldies par pieredzes stāstu! Cik labi, ka ir tāds forums, kur es nejūtos viena. Jo mājiniekiem visu izstāstu, bet tie neko nesaprot, tikai saka, ka neko nezin . Un tad atradu šīs sarunas.

Man laikam vīrišķie hormoni ir pazemināti. Bet dakteris neko sliktu neteica.

Testosterons 0,17

Androstendions 0,59

Brīvo androgēnu indekss 1.5

sammer

Engolija
Man arī vīrišķie hormoni bija nedaudz pazemināti, diemžēl nevaru nekādas labas atsauksmes par inositolu sniegt, man vispār nekādus uzlabojumus nedeva.
Manu olšūnu kvalitāti uzlaboja testosterona gels (recepšu) un Q10.
Jebkurā gadījumā mēģināt vajag, a ja nu iedarbojas un ir īstā atslēga uz pnākumiem

cipsis

Pippa

kisimisi123

Ritucis

special Mellenes

īpašā karsējmeiteņu deja -Anciite32

līdzjutēju ovācijas -justme

taures marša pavadījums - deleyla

saldējums -Engolija

OdzinaPodzina567

Engolija
Vai tad tas inositols nav tieši prētēji kad paaugstināti vīrišķie? Man cik atceros šādi daktere skaidroja vismaz bet iespējams ir vairāki pielietojumi protams. Man vismaz izrakstīja inositolu lai drusku vīrišķus pazeminātu nevis otrādi. Izmaiņu gan nebija analīzēs.

Papildināts 27.10.2023 12:27:

Engolija
Pg 36 nozīmē ka ovulācija Tev bija notikusi ja protams nelietoji pēc paredzamas ovulācijas t.i pēc ovitrelles kādu pg preparātu.

OdzinaPodzina567
Es pēc Ovitrelle lietoju Utrogest. Bet tā kā man ciklos bez Ovitrelle , tikai ar pliku Utrogest progesterons nepaaugstinājās necik, tad domāju, ka Ovitrelle man palīdzēja, lai beidzot būtu smuka ovulācija, spriežot pēc PG 36,6.

sammer
man arī par lielu pārsteigumu lika lietot testosterona gēlu, kaut gan pašai likās, ka nav nemaz tik zems 0,24. Ceru tagad uz rezultātiem būs jānodod analīzes, lai paskatītos, vai ir pacēlies (pumpas gan saradās, bet varbūt arī cita iemesla dēļ).

deivons

Engolija
Tas ka tev ir plàns endometrijs par to arì ir jàdomà nevis jàcer ka tev ovitrelle izdarīs brìnumus. Man bija ilgstoši endometrija nepietiekamìba kuru Fodina àrstèja ar papildus med.pirms Fet.

justme

Engolija
Jā 36h laikā plīst folikuls, bet ja ir pietiekoši liels. Tad vēl endometrija faktors, ja būs par plānu, nebūs implantācija. Tev ir baigi daudz faktori, kas jālabo, lai grūtniecība iedtātos.

Teetosterons man bija 0.2, tad lika dzert DHEA, teica, ka ir zems.

deleyla

justme
Man tetesteros 0,19

Papildināts 27.10.2023 13:53:

Lasu te,petu analīzes un secinu MaN viss slikti.

Vai liekais svars visu šo ietekmē?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

Intesesanti tad kāpēc man Treijs neko neizrakstīja endometrijam.
Un Ovitrelli špricēja kad folikuls nesasniedza tos 20 mm.

Papildināts 27.10.2023 14:22:

Testosteronam arī man neko neizrakstīja, pa kad jautāju. Teica analīzes man normā.
Tagad pieļauju domu, ka Treijs nav zinošs savā jomā. Kautgan visi viņu slavē.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049