IVF, ICSI, IUI Oktobris/ Novembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Gandrīz limits".
justme

deleyla
Atkarībā cik daudz liekā svara, bet vispar jā, ietekmē.

Engolija
Es tāpēc brīnos, kāpēc viņš tāds paviršīgs.

OdzinaPodzina567

Engolija
Par endometriju jāskatās kāds viņš bija tad kad Tev šis folikuls 20mm bija izveidojies jo ir tā ka folikuls izdala estradiolu kas audzē endometriju. Ja Tev nav ovulācija neaug folikuls neizstrādājas estradiols un līdz ar to neaug endometrijs. Tas ir likumsakarīgi. Jāskatās vai endometrijs ir plāns tad kad folikuls veidojas. Kad nav ovulācijas nav jēgas merīt endometriju viņš būs plāns ja nelieto estrofemu. Man nav skaidrs kā tad šis folikuls Tev bija izaudzis ja Tu saki ka ovulācija nenotiek? Tev bija stimulācija ar klostilbegitu? Jo tad tiešām arī ar labu folikulu endometrijs bieži vien ir plāns jo klostilbegits pazemina estradiolu un papildus jālieto estrofems pēc piestimulēšanas.

Papildināts 27.10.2023 14:27:

Vai Tu zini cik mm endometrijs bija tajā usg pēc kura Tev nozīmēja ovitrelli?

justme

OdzinaPodzina567
Viņai šprice bija pie 16mm folikuļa, endometrijs 6mm.

Engolija
Es domāju, ka Tev jānomaina ārsts un jāaiziet pie kādas zinošākas dakteres, piemēram, Dr. Vītiņas, Dr. Lapay. Viņas uzreiz neuzspiež IVF, sākumā izmeklēs, mēģināsim dabīgā ceļā, skatoties kādi būs visu izmeklējumu rezultāti un tad jau tik IVF.
tas, ka Tev par ātru iešpricēja Ovitrelle, mēs jau Tev teicām pirms kādas nedēļas. Manuprāt, pie 16mm folikula un 6mm endometrija, no Ovitrelles nebija nekādas jēgas.
Es stimulējos trīs mēnešus ar Clostilbegyt un Ovitrelle, bet bez rezultātiem. Tā kā tas noteikti uzreiz nav panācējs. Varbūt Tev tiešām ir olvadi ciet, un tad no tā visa nav jēgas. Bet kamēr neaiziesi pie kāda ieinteresējošāka ārsta, tikmēr neuzzināsi.

OdzinaPodzina567

Estradiols man 3. cikla dienā ir 44,5. Dakteris teica, ka pietiekošs.

Un jā, man Ovitrelle šprici špricēja, kad folikuls bija 16 cm, 13 cikla dienā.
Dominantais folikuls man ir katru ciklu. Man problēma tāda , cik saprotu, ka ovulācija notiek vai nu novēloti, vai nenotiek vispār. Vot nesaprotu es to.
Clostilbegyt man teica, ka nevajag, jo man pašai aug folikuli.
Progesterons man pēc Ovitrelle potes ir 36,6. Tātad ovulācija notika. Pārejās visas reizes PG bija tikai 15 un pat ar zālēm netika uzlabots.
Tātad manā gadījumā Ovitrelle ir laba lieta. Bet grūtniecības vēl nav pirmajā reizē.
Redzēs kā būs pēc nākošajām Ovitrelle.

justme

Engolija
Ja tas dominantais folikuls aug lēni, tad to ir jāstimuē ar clostilbegyt. Tā vari pilnīgi bezjēdzīgi špricēt Ovitrelli cik nu vien gribi, bet rezultāta nebūs, jo olšūna nebūs pilnīgi nobriedusi.

Hopeandfaith

Es jau pierakstījos pie Gasiņa un Erciņas. Sākumā pie viņiem, jo neuzskatu, ka man ir smagais gadījums. Un tad, ja viņi arī neko nedarīs kā Treijs, tad iešu pie pēdējā un stingrākā varianta - Fodinas

Papildināts 27.10.2023 14:55:

justme

Nu manā gadījumā Treijs teica, ka man nevajag Clostilbegyt, jo pašai aug dominantais folikuls. Un kad ieminējos par , teica lai nāku strādāt viņa vietā ja pati visu domāju ko darīt.

deleyla

justme
Nu man jau likās, jāmet ar steigu savs spekelis

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

Engolija
Sorry bet pēc tādiem izteicieniem es viņu neuzskatītu par nopietnu un zinošu ārstu. Pacients ar ārstu ir komanda, ja nevar sadarboties, tad jāmeklē cits.

justme
Sanāk, ka man tiešām vajag to Clostilbegyt? 13 c.d. folikuls 16 cm ir mazs 100%?
Varbūt man ovulācija notiek 18 vai 20 cikla dienā. Tāpat vajag to Clostilbegyt ja?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438049